BankoZeka

Antwerp – St. Gilloise Maç Tahmini

Pro League · 20 Eylül 2026 14:30 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%62) · oran 1.66. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Antwerp15% 5.50
Beraberlik24% 4.20
St. Gilloise62% 1.66

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var55% ~1.91
Karşılıklı gol yok45% ~2.10

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.28
2.5 gol üstü56% 1.78
3.5 gol üstü31% ~3.11

Gol beklentisi: Antwerp 0.9 – 2.01 St. Gilloise

En olası skorlar

0-2 11%0-1 10%1-1 10%1-2 10%0-3 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Antwerp – St. Gilloise geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Antwerp 1 galibiyet, 1 beraberlik, St. Gilloise 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-20Pro LeagueAntwerp – St. Gilloise0-2St. Gilloise kazandı
2026-02-21Pro LeagueSt. Gilloise – Antwerp2-1St. Gilloise kazandı
2025-07-25Pro LeagueAntwerp – St. Gilloise1-1Beraberlik
2025-05-17Pro LeagueAntwerp – St. Gilloise0-4St. Gilloise kazandı
2025-03-29Pro LeagueSt. Gilloise – Antwerp5-1St. Gilloise kazandı
2024-12-01Pro LeagueSt. Gilloise – Antwerp2-1St. Gilloise kazandı
2024-09-15Pro LeagueAntwerp – St. Gilloise2-0Antwerp kazandı
2024-04-28Pro LeagueSt. Gilloise – Antwerp4-1St. Gilloise kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.5.504.201.661.742.04
Bet3654.753.901.601.752.05
Bet&Win5.254.101.61——
BetVictor5.003.801.60——
Betfred5.004.001.57——
Paddy Power5.003.801.57——
SkyBet4.753.751.55——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Antwerp

11.01 DCercle Brugge2-1 M
10.24 ECharleroi3-0 G
10.11 DWesterlo5-1 M
09.20 ESt. Gilloise0-2 M
09.13 DClub Brugge3-1 M

St. Gilloise

10.31 DBeveren1-2 G
10.25 ECercle Brugge5-2 G
10.11 EOud-Heverlee Leuven1-1 B
09.20 DAntwerp0-2 G
09.12 ELommel SK5-0 G

Sık sorulanlar

Antwerp – St. Gilloise maçını kim kazanır?

Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %62; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Antwerp 0.9 – 2.01 St. Gilloise.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %79, 3.5 üst %31.

Antwerp – St. Gilloise maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Antwerp 1, St. Gilloise 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

20 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: