BankoZeka

Juve Stabia – Cesena Maç Tahmini

Serie B · 18 Eylül 2026 21:30 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Juve Stabia kazanır (%41) · oran 2.34. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Juve Stabia41% 2.34
Beraberlik30% 3.45
Cesena29% 3.45

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var59% ~1.83
Karşılıklı gol yok41% ~2.20

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü76% ~1.33
2.5 gol üstü52% 1.97
3.5 gol üstü29% ~3.55

Gol beklentisi: Juve Stabia 1.5 – 1.25 Cesena

En olası skorlar

1-1 13%2-1 9%1-0 9%1-2 7%0-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Juve Stabia – Cesena geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Juve Stabia 3 galibiyet, 2 beraberlik, Cesena 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %25.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-18Serie BJuve Stabia – Cesena1-1Beraberlik
2026-04-11Serie BJuve Stabia – Cesena2-0Juve Stabia kazandı
2025-12-20Serie BCesena – Juve Stabia1-1Beraberlik
2025-03-30Serie BCesena – Juve Stabia1-2Juve Stabia kazandı
2024-12-22Serie BJuve Stabia – Cesena1-0Juve Stabia kazandı
2014-03-22Serie BCesena – Juve Stabia1-0Cesena kazandı
2013-10-13Serie BJuve Stabia – Cesena0-2Cesena kazandı
2013-05-04Serie BCesena – Juve Stabia3-1Cesena kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.343.453.451.972.00
Bet3652.203.103.401.851.95
Bet&Win2.253.253.10——
BetVictor2.153.403.00——
Betfred2.253.302.88——
Paddy Power2.153.203.10——
SkyBet2.103.103.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Juve Stabia

11.01 DEmpoli2-2 B
10.28 EVerona0-1 M
10.24 DCremonese0-1 G
10.18 ESudtirol3-0 G
10.10 DVirtus Entella1-1 B

Cesena

10.31 DSudtirol1-1 B
10.27 EEmpoli2-1 G
10.24 DModena3-0 M
10.18 EAvellino1-1 B
10.10 DBenevento2-0 M

Sık sorulanlar

Juve Stabia – Cesena maçını kim kazanır?

Modelimize göre juve stabia kazanır ihtimali %41; beraberlik %30.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Juve Stabia 1.5 – 1.25 Cesena.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.

Juve Stabia – Cesena maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Juve Stabia 3, Cesena 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

18 Eylül 2026 günü diğer Serie B maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: