Gent – Standard Maç Tahmini
Pro League · 18 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Gent kazanır (%52) · oran 1.85. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.37). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Gent 1.68 – 0.98 Standard
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-0 10%2-1 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Gent son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Standard 2.0 — Gent formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Gent 1.7 – Standard 1.0; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %52.
Gent – Standard geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Gent 7 galibiyet, 0 beraberlik, Standard 1 galibiyet. Maç başına ortalama 4.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-18 | Pro League | Gent – Standard | 2-1 | Gent kazandı |
| 2026-01-23 | Pro League | Standard – Gent | 0-4 | Gent kazandı |
| 2025-10-25 | Pro League | Gent – Standard | 4-0 | Gent kazandı |
| 2024-12-22 | Pro League | Standard – Gent | 0-1 | Gent kazandı |
| 2024-11-10 | Pro League | Gent – Standard | 5-0 | Gent kazandı |
| 2024-05-18 | Pro League | Standard – Gent | 1-4 | Gent kazandı |
| 2024-03-29 | Pro League | Gent – Standard | 5-1 | Gent kazandı |
| 2024-03-02 | Pro League | Standard – Gent | 4-2 | Standard kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.85 | 3.70 | 5.00 | 2.02 | 1.94 |
| Bet365 | 1.80 | 3.40 | 4.20 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 1.80 | 3.60 | 4.50 | — | — |
| BetVictor | 1.75 | 3.60 | 4.50 | — | — |
| Betfred | 1.80 | 3.50 | 4.20 | — | — |
| Paddy Power | 1.73 | 3.30 | 4.40 | — | — |
| SkyBet | 1.70 | 3.25 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Gent – Standard maçını kim kazanır?
Modelimize göre gent kazanır ihtimali %52; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Gent 1.68 – 0.98 Standard.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Gent – Standard maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Gent 7, Standard 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Union Berlin 1.5 gol üstü %97
- Wolfsburg – Darmstadt 1.5 gol üstü %88
- Groningen – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Greuther Furth – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Brentford – Chelsea 1.5 gol üstü %86
- Monaco – Lens 1.5 gol üstü %83
- Albacete – Cordoba 1.5 gol üstü %80
- Grenoble – Clermont 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- Gent maç tahminleri ve form
- Standard maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 18 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
