Sp Braga – Estoril Maç Tahmini
Primeira Liga · 14 Eylül 2026 22:45 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Sp Braga kazanır (%66) · oran 1.50. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.26). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sp Braga 2.18 – 0.86 Estoril
En olası skorlar
2-0 11%1-0 10%2-1 10%1-1 9%3-0 8%
Neden?
- Form: Sp Braga son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Estoril 0.4 — Sp Braga formda önde.
- Güç farkı belirgin: Sp Braga güç puanında 125 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%67); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Sp Braga 2.2 – Estoril 0.9; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %52.
Sp Braga – Estoril geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Sp Braga 5 galibiyet, 2 beraberlik, Estoril 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-14 | Primeira Liga | Sp Braga – Estoril | 1-0 | Sp Braga kazandı |
| 2026-05-03 | Primeira Liga | Sp Braga – Estoril | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-12-19 | Primeira Liga | Estoril – Sp Braga | 1-0 | Estoril kazandı |
| 2025-04-19 | Primeira Liga | Estoril – Sp Braga | 0-2 | Sp Braga kazandı |
| 2024-12-06 | Primeira Liga | Sp Braga – Estoril | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-04-13 | Primeira Liga | Estoril – Sp Braga | 0-1 | Sp Braga kazandı |
| 2023-12-03 | Primeira Liga | Sp Braga – Estoril | 3-1 | Sp Braga kazandı |
| 2023-04-08 | Primeira Liga | Sp Braga – Estoril | 4-1 | Sp Braga kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.43 | 3.65 | 5.60 | 1.69 | 2.04 |
| Bet365 | 1.46 | 4.10 | 6.50 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.47 | 4.50 | 6.00 | — | — |
| BetVictor | 1.44 | 4.20 | 6.50 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.20 | 6.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.40 | 4.50 | 6.50 | — | — |
| SkyBet | 1.40 | 4.20 | 6.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sp Braga – Estoril maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp braga kazanır ihtimali %66; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Sp Braga 2.18 – 0.86 Estoril.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %80, 3.5 üst %34.
Sp Braga – Estoril maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Sp Braga 5, Estoril 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Rio Ave – Estrela 3.5 gol altı %75
- Moreirense – Maritimo 3.5 gol altı %79
- Sp Braga – Estoril 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Villarreal – Betis 1.5 gol üstü %85
- Inter – Udinese 1.5 gol üstü %84
- Como – Parma Ev sahibi kazanır %83
- Gaziantep – Fenerbahce 1.5 gol üstü %78
- Leeds – Newcastle 1.5 gol üstü %78
- Torino – Roma 1.5 gol üstü %78
- Celta B – Eibar 3.5 gol altı %75
- Red Star – Metz 1.5 gol üstü %74
İlgili sayfalar
- Sp Braga maç tahminleri ve form
- Estoril maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 14 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
