Red Star – Metz Maç Tahmini
Ligue 2 · 14 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Metz kazanır (%37) · oran 2.70. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.34). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Red Star 1.28 – 1.36 Metz
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-0 9%1-2 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Red Star son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Metz 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%37), sitelerinki ev sahibi (%36).
- Gol beklentisi: Red Star 1.3 – Metz 1.4; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %56.
Red Star – Metz geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Red Star 3 galibiyet, 1 beraberlik, Metz 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.43 gol, karşılıklı gol oranı %43, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-14 | Ligue 2 | Red Star – Metz | 1-0 | Red Star kazandı |
| 2025-04-19 | Ligue 2 | Metz – Red Star | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-10-29 | Ligue 2 | Red Star – Metz | 1-0 | Red Star kazandı |
| 2019-04-26 | Ligue 2 | Red Star – Metz | 1-2 | Metz kazandı |
| 2018-12-04 | Ligue 2 | Metz – Red Star | 2-0 | Metz kazandı |
| 2016-04-22 | Ligue 2 | Metz – Red Star | 2-0 | Metz kazandı |
| 2015-12-01 | Ligue 2 | Red Star – Metz | 3-1 | Red Star kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.17 | 1.13 | 1.17 | — | — |
| Bet365 | 2.50 | 3.00 | 2.55 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 2.60 | 3.30 | 2.55 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.30 | 2.60 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.30 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.60 | 3.30 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.45 | 3.10 | 2.38 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Red Star – Metz maçını kim kazanır?
Modelimize göre metz kazanır ihtimali %37; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Red Star 1.28 – 1.36 Metz.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %74, 3.5 üst %27.
Red Star – Metz maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Red Star 3, Metz 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.43 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %43.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Villarreal – Betis 1.5 gol üstü %85
- Inter – Udinese 1.5 gol üstü %84
- Como – Parma Ev sahibi kazanır %83
- Sp Braga – Estoril 1.5 gol üstü %80
- Moreirense – Maritimo 3.5 gol altı %79
- Gaziantep – Fenerbahce 1.5 gol üstü %78
- Leeds – Newcastle 1.5 gol üstü %78
- Torino – Roma 1.5 gol üstü %78
İlgili sayfalar
- Red Star maç tahminleri ve form
- Metz maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 14 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
