Inter – Udinese Maç Tahmini
Serie A · 14 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 5-3. Tahminimiz: Inter kazanır (%78) · oran 1.29. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Inter 2.59 – 0.64 Udinese
En olası skorlar
2-0 13%3-0 11%1-0 10%2-1 9%4-0 7%
Neden?
- Form: Inter son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Udinese 0.8 — Inter formda önde.
- Güç farkı belirgin: Inter güç puanında 172 puan önde.
- Hücum: Inter maç başına 2.39 gol beklentisi (xG) üretiyor, Udinese 1.25. Savunmada Inter 1.17, Udinese 1.61 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%78); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Inter 2.6 – Udinese 0.6; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %51.
Inter – Udinese geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Inter 7 galibiyet, 0 beraberlik, Udinese 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-14 | Serie A | Inter – Udinese | 5-3 | Inter kazandı |
| 2026-01-17 | Serie A | Udinese – Inter | 0-1 | Inter kazandı |
| 2025-08-31 | Serie A | Inter – Udinese | 1-2 | Udinese kazandı |
| 2025-03-30 | Serie A | Inter – Udinese | 2-1 | Inter kazandı |
| 2024-09-28 | Serie A | Udinese – Inter | 2-3 | Inter kazandı |
| 2024-04-08 | Serie A | Udinese – Inter | 1-2 | Inter kazandı |
| 2023-12-09 | Serie A | Inter – Udinese | 4-0 | Inter kazandı |
| 2023-02-18 | Serie A | Inter – Udinese | 3-1 | Inter kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.27 | 6.40 | 13.50 | 1.55 | 2.60 |
| Bet365 | 1.27 | 5.75 | 12.00 | 1.53 | 2.50 |
| Bet&Win | 1.27 | 6.00 | 10.50 | — | — |
| BetVictor | 1.22 | 6.00 | 11.50 | — | — |
| Betfred | 1.29 | 5.50 | 11.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.22 | 6.00 | 12.00 | — | — |
| SkyBet | 1.22 | 6.00 | 11.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Inter – Udinese maçını kim kazanır?
Modelimize göre inter kazanır ihtimali %78; beraberlik %16.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Inter 2.59 – 0.64 Udinese.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %84, 3.5 üst %38.
Inter – Udinese maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Inter 7, Udinese 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Eylül 2026 günü diğer Serie A maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Villarreal – Betis 1.5 gol üstü %85
- Sp Braga – Estoril 1.5 gol üstü %80
- Moreirense – Maritimo 3.5 gol altı %79
- Gaziantep – Fenerbahce 1.5 gol üstü %78
- Leeds – Newcastle 1.5 gol üstü %78
- Celta B – Eibar 3.5 gol altı %75
- Rio Ave – Estrela 3.5 gol altı %75
- Red Star – Metz 1.5 gol üstü %74
İlgili sayfalar
- Inter maç tahminleri ve form
- Udinese maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 14 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
