Rio Ave – Estrela Maç Tahmini
Primeira Liga · 14 Eylül 2026 20:45 · Sonuç 3-3. Tahminimiz: Estrela kazanır (%39) · oran 2.55. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.31). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rio Ave 1.2 – 1.35 Estrela
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-0 9%1-2 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Rio Ave son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Estrela 1.8 — Estrela formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Dinlenme: Rio Ave 4 gün daha dinlenmiş (8 / 4 gün).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%37); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rio Ave 1.2 – Estrela 1.4; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %53.
Rio Ave – Estrela geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Rio Ave 3 galibiyet, 3 beraberlik, Estrela 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-14 | Primeira Liga | Rio Ave – Estrela | 3-3 | Beraberlik |
| 2026-03-15 | Primeira Liga | Rio Ave – Estrela | 2-1 | Rio Ave kazandı |
| 2025-10-25 | Primeira Liga | Estrela – Rio Ave | 1-2 | Rio Ave kazandı |
| 2025-05-05 | Primeira Liga | Rio Ave – Estrela | 2-0 | Rio Ave kazandı |
| 2024-12-23 | Primeira Liga | Estrela – Rio Ave | 1-0 | Estrela kazandı |
| 2024-04-14 | Primeira Liga | Estrela – Rio Ave | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-12-02 | Primeira Liga | Rio Ave – Estrela | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.64 | 3.00 | 2.50 | 2.02 | 1.70 |
| Bet365 | 2.75 | 3.25 | 2.45 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 2.70 | 3.20 | 2.50 | — | — |
| BetVictor | 2.70 | 3.13 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 3.25 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.70 | 3.30 | 2.45 | — | — |
| SkyBet | 2.50 | 3.10 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rio Ave – Estrela maçını kim kazanır?
Modelimize göre estrela kazanır ihtimali %39; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Rio Ave 1.2 – 1.35 Estrela.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %71, 3.5 üst %25.
Rio Ave – Estrela maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Rio Ave 3, Estrela 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Rio Ave – Estrela 3.5 gol altı %75
- Moreirense – Maritimo 3.5 gol altı %79
- Sp Braga – Estoril 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Villarreal – Betis 1.5 gol üstü %85
- Inter – Udinese 1.5 gol üstü %84
- Como – Parma Ev sahibi kazanır %83
- Gaziantep – Fenerbahce 1.5 gol üstü %78
- Leeds – Newcastle 1.5 gol üstü %78
- Torino – Roma 1.5 gol üstü %78
- Celta B – Eibar 3.5 gol altı %75
- Red Star – Metz 1.5 gol üstü %74
İlgili sayfalar
- Rio Ave maç tahminleri ve form
- Estrela maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 14 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
