Guingamp – Annecy Maç Tahmini
Ligue 2 · 12 Eylül 2026 15:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Guingamp kazanır (%45) · oran 2.25. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Guingamp 1.57 – 1.12 Annecy
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%2-0 8%0-0 7%
Neden?
- Form: Guingamp son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Annecy 2.0 — Annecy formda önde.
- Annecy güç puanında hafif önde (64 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Guingamp 1.6 – Annecy 1.1; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %54.
Guingamp – Annecy geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Guingamp 3 galibiyet, 2 beraberlik, Annecy 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Ligue 2 | Guingamp – Annecy | 2-1 | Guingamp kazandı |
| 2026-04-03 | Ligue 2 | Annecy – Guingamp | 1-0 | Annecy kazandı |
| 2025-12-05 | Ligue 2 | Guingamp – Annecy | 0-3 | Annecy kazandı |
| 2025-01-10 | Ligue 2 | Annecy – Guingamp | 1-4 | Guingamp kazandı |
| 2024-09-20 | Ligue 2 | Guingamp – Annecy | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-02-03 | Ligue 2 | Guingamp – Annecy | 1-4 | Annecy kazandı |
| 2023-08-05 | Ligue 2 | Annecy – Guingamp | 1-4 | Guingamp kazandı |
| 2023-03-18 | Ligue 2 | Annecy – Guingamp | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.24 | 3.35 | 3.15 | 1.97 | 1.80 |
| Bet365 | 2.10 | 3.00 | 3.25 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| SkyBet | 2.10 | 3.25 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Guingamp – Annecy maçını kim kazanır?
Modelimize göre guingamp kazanır ihtimali %45; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Guingamp 1.57 – 1.12 Annecy.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Guingamp – Annecy maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Guingamp 3, Annecy 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Guingamp – Annecy 3.5 gol altı %74
- Sochaux – Nantes 3.5 gol altı %73
- Dunkerque – St Etienne 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Guingamp maç tahminleri ve form
- Annecy maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
