Dunkerque – St Etienne Maç Tahmini
Ligue 2 · 12 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%52) · oran 1.82. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dunkerque 1.12 – 1.82 St Etienne
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-1 9%0-2 9%2-1 6%
Neden?
- Form: Dunkerque son 5 maçta ortalama 1.0 puan, St Etienne 3.0 — St Etienne formda önde.
- St Etienne güç puanında hafif önde (96 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Dunkerque 1.1 – St Etienne 1.8; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %57.
Dunkerque – St Etienne geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Dunkerque 3 galibiyet, 0 beraberlik, St Etienne 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %40, 2.5 üst %40.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Ligue 2 | Dunkerque – St Etienne | 2-1 | Dunkerque kazandı |
| 2026-04-11 | Ligue 2 | St Etienne – Dunkerque | 2-1 | St Etienne kazandı |
| 2025-12-06 | Ligue 2 | Dunkerque – St Etienne | 1-0 | Dunkerque kazandı |
| 2024-02-03 | Ligue 2 | Dunkerque – St Etienne | 1-0 | Dunkerque kazandı |
| 2023-10-04 | Ligue 2 | St Etienne – Dunkerque | 2-0 | St Etienne kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.50 | 3.95 | 1.82 | 1.78 | 2.18 |
| Bet365 | 4.00 | 3.40 | 1.75 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 4.00 | 3.80 | 1.77 | — | — |
| BetVictor | 4.20 | 3.75 | 1.73 | — | — |
| Betfred | 4.20 | 3.60 | 1.73 | — | — |
| Paddy Power | 4.20 | 3.70 | 1.73 | — | — |
| SkyBet | 4.00 | 3.50 | 1.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dunkerque – St Etienne maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %52; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Dunkerque 1.12 – 1.82 St Etienne.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Dunkerque – St Etienne maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Dunkerque 3, St Etienne 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %40.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Guingamp – Annecy 3.5 gol altı %74
- Sochaux – Nantes 3.5 gol altı %73
- Dunkerque – St Etienne 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Dunkerque maç tahminleri ve form
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
