Westerlo – Standard Maç Tahmini
Pro League · 12 Eylül 2026 19:15 · Sonuç 4-2. Tahminimiz: Westerlo kazanır (%37) · oran 2.50. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Westerlo 1.56 – 1.55 Standard
En olası skorlar
1-1 11%2-1 8%1-2 8%2-2 7%1-0 6%
Neden?
- Form: Westerlo son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Standard 2.2 — Standard formda önde.
- Standard güç puanında hafif önde (46 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Westerlo 1.6 – Standard 1.6; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %61.
Westerlo – Standard geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Westerlo 3 galibiyet, 3 beraberlik, Standard 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Pro League | Westerlo – Standard | 4-2 | Westerlo kazandı |
| 2026-05-19 | Pro League | Westerlo – Standard | 1-2 | Standard kazandı |
| 2026-04-11 | Pro League | Standard – Westerlo | 1-2 | Westerlo kazandı |
| 2026-03-22 | Pro League | Standard – Westerlo | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-09-21 | Pro League | Westerlo – Standard | 0-2 | Standard kazandı |
| 2025-05-24 | Pro League | Westerlo – Standard | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-04-19 | Pro League | Standard – Westerlo | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-02-09 | Pro League | Westerlo – Standard | 4-2 | Westerlo kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.50 | 3.70 | 2.68 | 1.59 | 2.38 |
| Bet365 | 2.45 | 3.40 | 2.55 | 1.60 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.70 | 2.60 | — | — |
| BetVictor | 2.38 | 3.60 | 2.55 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.60 | 2.60 | — | — |
| Paddy Power | 2.38 | 3.60 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.50 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Westerlo – Standard maçını kim kazanır?
Modelimize göre westerlo kazanır ihtimali %37; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Westerlo 1.56 – 1.55 Standard.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %36.
Westerlo – Standard maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Westerlo 3, Standard 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Beveren – St Truiden 1.5 gol üstü %82
- Westerlo – Standard 1.5 gol üstü %82
- Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %81
- St. Gilloise – Lommel SK 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Westerlo maç tahminleri ve form
- Standard maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
