Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge Maç Tahmini
Pro League · 12 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Cercle Brugge kazanır (%38) · oran 2.62. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.49 – 1.6 Cercle Brugge
En olası skorlar
1-1 11%1-2 9%2-1 8%0-1 7%2-2 6%
Neden?
- Form: Oud-Heverlee Leuven son 5 maçta ortalama 0.0 puan, Cercle Brugge 0.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%37); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.5 – Cercle Brugge 1.6; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %61.
Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Oud-Heverlee Leuven 1 galibiyet, 3 beraberlik, Cercle Brugge 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-12-21 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge | 0-2 | Cercle Brugge kazandı |
| 2025-11-08 | Pro League | Cercle Brugge – Oud-Heverlee Leuven | 1-2 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2024-12-22 | Pro League | Cercle Brugge – Oud-Heverlee Leuven | 1-0 | Cercle Brugge kazandı |
| 2024-08-18 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-12-16 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge | 1-2 | Cercle Brugge kazandı |
| 2023-10-07 | Pro League | Cercle Brugge – Oud-Heverlee Leuven | 3-2 | Cercle Brugge kazandı |
| 2023-02-10 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.62 | 3.65 | 2.62 | 1.70 | 2.32 |
| Bet365 | 2.50 | 3.40 | 2.50 | 1.65 | 2.20 |
| Bet&Win | 2.55 | 3.60 | 2.55 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.50 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.60 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.45 | 3.60 | 2.40 | — | — |
| SkyBet | 2.45 | 3.50 | 2.38 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge maçını kim kazanır?
Modelimize göre cercle brugge kazanır ihtimali %38; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Oud-Heverlee Leuven 1.49 – 1.6 Cercle Brugge.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Oud-Heverlee Leuven 1, Cercle Brugge 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Beveren – St Truiden 1.5 gol üstü %82
- Westerlo – Standard 1.5 gol üstü %82
- Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %81
- St. Gilloise – Lommel SK 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- Cercle Brugge maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
