Rodez – Grenoble Maç Tahmini
Ligue 2 · 11 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Rodez kazanır (%57) · oran 1.77. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rodez 1.88 – 1.0 Grenoble
En olası skorlar
1-1 11%1-0 10%2-0 10%2-1 10%3-0 6%
Neden?
- Form: Rodez son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Grenoble 0.8 — form dengeli.
- Rodez güç puanında hafif önde (63 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%56); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rodez 1.9 – Grenoble 1.0; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %55.
Rodez – Grenoble geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Rodez 3 galibiyet, 1 beraberlik, Grenoble 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | Ligue 2 | Rodez – Grenoble | 0-1 | Grenoble kazandı |
| 2026-03-06 | Ligue 2 | Rodez – Grenoble | 1-0 | Rodez kazandı |
| 2025-11-07 | Ligue 2 | Grenoble – Rodez | 2-1 | Grenoble kazandı |
| 2025-01-31 | Ligue 2 | Grenoble – Rodez | 2-1 | Grenoble kazandı |
| 2024-10-04 | Ligue 2 | Rodez – Grenoble | 2-1 | Rodez kazandı |
| 2024-03-16 | Ligue 2 | Rodez – Grenoble | 3-1 | Rodez kazandı |
| 2023-11-25 | Ligue 2 | Grenoble – Rodez | 2-1 | Grenoble kazandı |
| 2023-05-19 | Ligue 2 | Grenoble – Rodez | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.77 | 3.90 | 5.10 | 1.83 | 2.12 |
| Bet365 | 1.70 | 3.40 | 4.33 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.71 | 3.75 | 4.50 | — | — |
| BetVictor | 1.70 | 3.80 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 3.75 | 4.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.67 | 3.70 | 4.50 | — | — |
| SkyBet | 1.67 | 3.50 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rodez – Grenoble maçını kim kazanır?
Modelimize göre rodez kazanır ihtimali %57; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Rodez 1.88 – 1.0 Grenoble.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %78, 3.5 üst %33.
Rodez – Grenoble maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Rodez 3, Grenoble 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Boulogne 3.5 gol altı %75
- Dijon – Laval 1.5 gol üstü %78
- Montpellier – Pau FC 3.5 gol altı %73
- Nancy – Reims 1.5 gol üstü %73
- Rodez – Grenoble 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Besiktas – Erzurumspor 3.5 gol altı %94
- AZ Alkmaar – Willem II Karşılıklı gol yok %92
- Nurnberg – Hannover 1.5 gol üstü %85
- Rennes – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Darmstadt – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Union Berlin – Schalke 04 1.5 gol üstü %83
- West Ham – Wrexham 1.5 gol üstü %82
- Sevilla – Valencia 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- Rodez maç tahminleri ve form
- Grenoble maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 11 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
