Nancy – Reims Maç Tahmini
Ligue 2 · 11 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Reims kazanır (%47) · oran 2.32. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nancy 1.12 – 1.6 Reims
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 9%0-2 8%0-0 7%
Neden?
- Form: Nancy son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Reims 1.8 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Reims güç puanında 123 puan önde.
- Hücum: Nancy maç başına 1.02 gol beklentisi (xG) üretiyor, Reims 0.97. Savunmada Nancy 1.57, Reims 1.78 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nancy 1.1 – Reims 1.6; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %56.
Nancy – Reims geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Nancy 0 galibiyet, 1 beraberlik, Reims 6 galibiyet. Maç başına ortalama 2.29 gol, karşılıklı gol oranı %43, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | Ligue 2 | Nancy – Reims | 1-2 | Reims kazandı |
| 2026-04-25 | Ligue 2 | Reims – Nancy | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-09-26 | Ligue 2 | Nancy – Reims | 0-1 | Reims kazandı |
| 2018-03-31 | Ligue 2 | Nancy – Reims | 0-2 | Reims kazandı |
| 2017-10-28 | Ligue 2 | Reims – Nancy | 3-0 | Reims kazandı |
| 2013-02-09 | Ligue 1 | Nancy – Reims | 1-2 | Reims kazandı |
| 2012-09-22 | Ligue 1 | Reims – Nancy | 2-0 | Reims kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.45 | 3.45 | 2.32 | 2.04 | 1.90 |
| Bet365 | 3.10 | 3.10 | 2.15 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.40 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 3.20 | 3.40 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.30 | 2.20 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.10 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 3.00 | 3.00 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nancy – Reims maçını kim kazanır?
Modelimize göre reims kazanır ihtimali %47; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Nancy 1.12 – 1.6 Reims.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %73, 3.5 üst %27.
Nancy – Reims maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Nancy 0, Reims 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.29 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %43.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Boulogne 3.5 gol altı %75
- Dijon – Laval 1.5 gol üstü %78
- Montpellier – Pau FC 3.5 gol altı %73
- Nancy – Reims 1.5 gol üstü %73
- Rodez – Grenoble 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Besiktas – Erzurumspor 3.5 gol altı %94
- AZ Alkmaar – Willem II Karşılıklı gol yok %92
- Nurnberg – Hannover 1.5 gol üstü %85
- Rennes – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Darmstadt – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Union Berlin – Schalke 04 1.5 gol üstü %83
- West Ham – Wrexham 1.5 gol üstü %82
- Sevilla – Valencia 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- Nancy maç tahminleri ve form
- Reims maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 11 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
