Montpellier – Pau FC Maç Tahmini
Ligue 2 · 11 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Montpellier kazanır (%53) · oran 1.92. En olası seçim 3.5 Alt %73 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Montpellier 1.66 – 0.95 Pau FC
En olası skorlar
1-1 12%1-0 12%2-0 10%2-1 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Montpellier son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Pau FC 1.0 — Montpellier formda önde.
- Montpellier güç puanında hafif önde (62 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%51); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Montpellier 1.7 – Pau FC 0.9; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %52.
Montpellier – Pau FC geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Montpellier 1 galibiyet, 1 beraberlik, Pau FC 1 galibiyet. Maç başına ortalama 0.67 gol, karşılıklı gol oranı %0, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | Ligue 2 | Montpellier – Pau FC | 1-0 | Montpellier kazandı |
| 2026-03-20 | Ligue 2 | Pau FC – Montpellier | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-06 | Ligue 2 | Montpellier – Pau FC | 0-1 | Pau FC kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.92 | 3.55 | 4.50 | 2.12 | 1.87 |
| Bet365 | 1.80 | 3.20 | 3.90 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 1.87 | 3.40 | 4.10 | — | — |
| BetVictor | 1.85 | 3.50 | 4.10 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.40 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.85 | 3.40 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.83 | 3.25 | 3.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Montpellier – Pau FC maçını kim kazanır?
Modelimize göre montpellier kazanır ihtimali %53; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Montpellier 1.66 – 0.95 Pau FC.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %72, 3.5 üst %27.
Montpellier – Pau FC maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Montpellier 1, Pau FC 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 0.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %0.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Boulogne 3.5 gol altı %75
- Dijon – Laval 1.5 gol üstü %78
- Montpellier – Pau FC 3.5 gol altı %73
- Nancy – Reims 1.5 gol üstü %73
- Rodez – Grenoble 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Besiktas – Erzurumspor 3.5 gol altı %94
- AZ Alkmaar – Willem II Karşılıklı gol yok %92
- Nurnberg – Hannover 1.5 gol üstü %85
- Rennes – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Darmstadt – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Union Berlin – Schalke 04 1.5 gol üstü %83
- West Ham – Wrexham 1.5 gol üstü %82
- Sevilla – Valencia 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- Montpellier maç tahminleri ve form
- Pau FC maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 11 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
