Rennes – Marseille Maç Tahmini
Ligue 1 · 11 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Rennes kazanır (%45) · oran 2.28. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.18). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rennes 2.05 – 1.6 Marseille
En olası skorlar
1-1 9%2-1 9%2-2 7%1-2 7%3-1 6%
Neden?
- Form: Rennes son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Marseille 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Rennes maç başına 2.00 gol beklentisi (xG) üretiyor, Marseille 2.02. Savunmada Rennes 2.00, Marseille 1.70 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rennes 2.0 – Marseille 1.6; 2.5 üstü ihtimali %71, karşılıklı gol %64.
Rennes – Marseille geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Rennes 3 galibiyet, 0 beraberlik, Marseille 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 1-0 | Rennes kazandı |
| 2026-05-17 | Ligue 1 | Marseille – Rennes | 3-1 | Marseille kazandı |
| 2025-08-15 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 1-0 | Rennes kazandı |
| 2025-05-17 | Ligue 1 | Marseille – Rennes | 4-2 | Marseille kazandı |
| 2025-01-11 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 1-2 | Marseille kazandı |
| 2024-03-17 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 2-0 | Rennes kazandı |
| 2023-12-03 | Ligue 1 | Marseille – Rennes | 2-0 | Marseille kazandı |
| 2023-03-05 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 0-1 | Marseille kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.14 | 4.00 | 3.40 | 1.53 | 2.82 |
| Bet365 | 2.10 | 3.80 | 3.20 | 1.50 | 2.63 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.90 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.70 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 4.00 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.05 | 3.75 | 3.20 | — | — |
| SkyBet | 2.00 | 3.80 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rennes – Marseille maçını kim kazanır?
Modelimize göre rennes kazanır ihtimali %45; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Rennes 2.05 – 1.6 Marseille.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %71, alt %29. 1.5 üst %84, 3.5 üst %40.
Rennes – Marseille maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Rennes 3, Marseille 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Eylül 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Besiktas – Erzurumspor 3.5 gol altı %94
- AZ Alkmaar – Willem II Karşılıklı gol yok %92
- Nurnberg – Hannover 1.5 gol üstü %85
- Darmstadt – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Union Berlin – Schalke 04 1.5 gol üstü %83
- West Ham – Wrexham 1.5 gol üstü %82
- Sevilla – Valencia 3.5 gol altı %80
- Mechelen – Anderlecht 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Rennes maç tahminleri ve form
- Marseille maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 11 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
