Virtus Entella – Vicenza Maç Tahmini
Serie B · 6 Eylül 2026 16:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Virtus Entella kazanır (%45) · oran 2.22. En olası seçim 3.5 Alt %80 (oran ~1.24). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Virtus Entella 1.39 – 0.92 Vicenza
En olası skorlar
1-1 13%1-0 13%0-0 10%2-0 10%2-1 9%
Neden?
- Form: Virtus Entella son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Vicenza 2.4 — Vicenza formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Virtus Entella 1.4 – Vicenza 0.9; 2.5 üstü ihtimali %41, karşılıklı gol %50.
Virtus Entella – Vicenza geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Virtus Entella 3 galibiyet, 3 beraberlik, Vicenza 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Serie B | Virtus Entella – Vicenza | 2-2 | Beraberlik |
| 2021-05-01 | Serie B | Virtus Entella – Vicenza | 1-2 | Vicenza kazandı |
| 2020-12-30 | Serie B | Vicenza – Virtus Entella | 0-1 | Virtus Entella kazandı |
| 2017-02-28 | Serie B | Vicenza – Virtus Entella | 2-2 | Beraberlik |
| 2016-10-01 | Serie B | Virtus Entella – Vicenza | 4-1 | Virtus Entella kazandı |
| 2016-05-07 | Serie B | Vicenza – Virtus Entella | 2-1 | Vicenza kazandı |
| 2015-12-19 | Serie B | Virtus Entella – Vicenza | 4-1 | Virtus Entella kazandı |
| 2015-05-02 | Serie B | Vicenza – Virtus Entella | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.22 | 3.05 | 3.75 | 2.44 | 1.55 |
| Bet365 | 2.10 | 3.00 | 3.60 | 2.40 | 1.53 |
| Bet&Win | 2.15 | 3.10 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.10 | 3.10 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.10 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.00 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 2.10 | 2.90 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Virtus Entella – Vicenza maçını kim kazanır?
Modelimize göre virtus entella kazanır ihtimali %45; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi Virtus Entella 1.39 – 0.92 Vicenza.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %41, alt %59. 1.5 üst %67, 3.5 üst %20.
Virtus Entella – Vicenza maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Virtus Entella 3, Vicenza 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Serie B maçları
- Cesena – Mantova 1.5 gol üstü %75
- Juve Stabia – Pisa 3.5 gol altı %79
- Modena – Avellino 3.5 gol altı %75
- Virtus Entella – Vicenza 3.5 gol altı %80
- Verona – Arezzo 1.5 gol üstü %76
- Cremonese – Padova 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Virtus Entella maç tahminleri ve form
- Vicenza maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
