Modena – Avellino Maç Tahmini
Serie B · 6 Eylül 2026 16:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Modena kazanır (%53) · oran 1.80. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Modena 1.64 – 0.89 Avellino
En olası skorlar
1-0 12%1-1 12%2-0 11%2-1 10%0-0 9%
Neden?
- Form: Modena son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Avellino 1.8 — form dengeli.
- Modena güç puanında hafif önde (55 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%53); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Modena 1.6 – Avellino 0.9; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %52.
Modena – Avellino geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Modena 1 galibiyet, 2 beraberlik, Avellino 5 galibiyet. Maç başına ortalama 1.62 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Serie B | Modena – Avellino | 0-1 | Avellino kazandı |
| 2026-05-08 | Serie B | Avellino – Modena | 1-0 | Avellino kazandı |
| 2025-08-31 | Serie B | Modena – Avellino | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-01-23 | Serie B | Modena – Avellino | 1-1 | Beraberlik |
| 2015-09-12 | Serie B | Avellino – Modena | 2-0 | Avellino kazandı |
| 2015-04-02 | Serie B | Avellino – Modena | 1-0 | Avellino kazandı |
| 2014-11-08 | Serie B | Modena – Avellino | 1-2 | Avellino kazandı |
| 2014-05-17 | Serie B | Modena – Avellino | 1-0 | Modena kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.79 | 3.25 | 4.50 | 2.10 | 1.64 |
| Bet365 | 1.71 | 3.30 | 4.75 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 1.80 | 3.40 | 4.50 | — | — |
| BetVictor | 1.80 | 3.40 | 4.20 | — | — |
| Betfred | 1.80 | 3.40 | 4.20 | — | — |
| Paddy Power | 1.75 | 3.30 | 4.50 | — | — |
| SkyBet | 1.73 | 3.20 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Modena – Avellino maçını kim kazanır?
Modelimize göre modena kazanır ihtimali %53; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Modena 1.64 – 0.89 Avellino.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %73, 3.5 üst %25.
Modena – Avellino maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Modena 1, Avellino 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Serie B maçları
- Cesena – Mantova 1.5 gol üstü %75
- Juve Stabia – Pisa 3.5 gol altı %79
- Modena – Avellino 3.5 gol altı %75
- Virtus Entella – Vicenza 3.5 gol altı %80
- Verona – Arezzo 1.5 gol üstü %76
- Cremonese – Padova 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Modena maç tahminleri ve form
- Avellino maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
