St Truiden – RAAL La Louviere Maç Tahmini
Pro League · 5 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 4-0. Tahminimiz: St Truiden kazanır (%59) · oran 1.66. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Truiden 1.94 – 0.97 RAAL La Louviere
En olası skorlar
1-1 11%2-0 10%1-0 10%2-1 10%3-0 7%
Neden?
- Form: St Truiden son 5 maçta ortalama 1.6 puan, RAAL La Louviere 0.8 — St Truiden formda önde.
- Güç farkı belirgin: St Truiden güç puanında 107 puan önde.
- Dinlenme: RAAL La Louviere 4 gün daha dinlenmiş (3 / 7 gün).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%60); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St Truiden 1.9 – RAAL La Louviere 1.0; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %54.
St Truiden – RAAL La Louviere geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: St Truiden 3 galibiyet, 0 beraberlik, RAAL La Louviere 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.33 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Pro League | St Truiden – RAAL La Louviere | 4-0 | St Truiden kazandı |
| 2026-01-24 | Pro League | RAAL La Louviere – St Truiden | 1-2 | St Truiden kazandı |
| 2025-08-17 | Pro League | St Truiden – RAAL La Louviere | 2-1 | St Truiden kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.60 | 4.30 | 1.10 | 1.73 | 1.43 |
| Bet365 | 1.60 | 3.70 | 4.75 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.66 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.57 | 3.90 | 5.00 | — | — |
| Betfred | 1.60 | 3.75 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.57 | 3.80 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.55 | 3.75 | 4.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Truiden – RAAL La Louviere maçını kim kazanır?
Modelimize göre st truiden kazanır ihtimali %59; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi St Truiden 1.94 – 0.97 RAAL La Louviere.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %79, 3.5 üst %33.
St Truiden – RAAL La Louviere maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada St Truiden 3, RAAL La Louviere 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Charleroi – St. Gilloise 1.5 gol üstü %76
- Mechelen – Westerlo 1.5 gol üstü %82
- St Truiden – RAAL La Louviere 1.5 gol üstü %79
- Standard – Antwerp 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- St Truiden maç tahminleri ve form
- RAAL La Louviere maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
