Charleroi – St. Gilloise Maç Tahmini
Pro League · 5 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%42) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Charleroi 1.21 – 1.5 St. Gilloise
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-2 9%0-2 7%1-0 7%
Neden?
- Form: Charleroi son 5 maçta ortalama 3.0 puan, St. Gilloise 2.6 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: St. Gilloise güç puanında 124 puan önde.
- Dinlenme: Charleroi 4 gün daha dinlenmiş (7 / 3 gün).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Charleroi 1.2 – St. Gilloise 1.5; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %56.
Charleroi – St. Gilloise geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Charleroi 0 galibiyet, 1 beraberlik, St. Gilloise 7 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Pro League | Charleroi – St. Gilloise | 2-3 | St. Gilloise kazandı |
| 2025-12-14 | Pro League | Charleroi – St. Gilloise | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-10-18 | Pro League | St. Gilloise – Charleroi | 3-1 | St. Gilloise kazandı |
| 2025-01-11 | Pro League | Charleroi – St. Gilloise | 1-2 | St. Gilloise kazandı |
| 2024-08-16 | Pro League | St. Gilloise – Charleroi | 1-0 | St. Gilloise kazandı |
| 2023-12-10 | Pro League | Charleroi – St. Gilloise | 1-3 | St. Gilloise kazandı |
| 2023-10-01 | Pro League | St. Gilloise – Charleroi | 3-1 | St. Gilloise kazandı |
| 2023-01-28 | Pro League | Charleroi – St. Gilloise | 0-1 | St. Gilloise kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.35 | 3.40 | 2.24 | 1.97 | 1.92 |
| Bet365 | 3.10 | 3.30 | 2.10 | 1.95 | 1.85 |
| Bet&Win | 3.25 | 3.50 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 3.10 | 3.30 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.30 | 2.15 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.30 | 2.10 | — | — |
| SkyBet | 3.00 | 3.25 | 2.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Charleroi – St. Gilloise maçını kim kazanır?
Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %42; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Charleroi 1.21 – 1.5 St. Gilloise.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %76, 3.5 üst %27.
Charleroi – St. Gilloise maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Charleroi 0, St. Gilloise 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Charleroi – St. Gilloise 1.5 gol üstü %76
- Mechelen – Westerlo 1.5 gol üstü %82
- St Truiden – RAAL La Louviere 1.5 gol üstü %79
- Standard – Antwerp 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Charleroi maç tahminleri ve form
- St. Gilloise maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
