Schalke 04 – Bayern Munich Maç Tahmini
Bundesliga · 5 Eylül 2026 19:30 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Bayern Munich kazanır (%84) · oran 1.18. En olası seçim 1.5 Üst %93 (oran ~1.08). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Schalke 04 0.82 – 3.4 Bayern Munich
En olası skorlar
0-3 10%0-2 9%0-4 8%1-3 8%1-2 7%
Neden?
- Form: Schalke 04 son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Bayern Munich 2.6 — Bayern Munich formda önde.
- Güç farkı belirgin: Bayern Munich güç puanında 268 puan önde.
- Hücum: Schalke 04 maç başına 1.84 gol beklentisi (xG) üretiyor, Bayern Munich 3.11. Savunmada Schalke 04 5.54, Bayern Munich 1.67 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%85); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Schalke 04 0.8 – Bayern Munich 3.4; 2.5 üstü ihtimali %79, karşılıklı gol %57.
Schalke 04 – Bayern Munich geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Schalke 04 0 galibiyet, 1 beraberlik, Bayern Munich 7 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %12, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Bundesliga | Schalke 04 – Bayern Munich | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-05-13 | Bundesliga | Bayern Munich – Schalke 04 | 6-0 | Bayern Munich kazandı |
| 2022-11-12 | Bundesliga | Schalke 04 – Bayern Munich | 0-2 | Bayern Munich kazandı |
| 2021-01-24 | Bundesliga | Schalke 04 – Bayern Munich | 0-4 | Bayern Munich kazandı |
| 2020-09-18 | Bundesliga | Bayern Munich – Schalke 04 | 8-0 | Bayern Munich kazandı |
| 2020-01-25 | Bundesliga | Bayern Munich – Schalke 04 | 5-0 | Bayern Munich kazandı |
| 2019-08-24 | Bundesliga | Schalke 04 – Bayern Munich | 0-3 | Bayern Munich kazandı |
| 2019-02-09 | Bundesliga | Bayern Munich – Schalke 04 | 3-1 | Bayern Munich kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 18.00 | 10.00 | 1.17 | 1.25 | 4.70 |
| Bet365 | 15.00 | 7.50 | 1.17 | 1.22 | 4.33 |
| Bet&Win | 11.50 | 9.00 | 1.18 | — | — |
| BetVictor | 13.00 | 8.00 | 1.12 | — | — |
| Betfred | 15.00 | 8.50 | 1.14 | — | — |
| Paddy Power | 15.00 | 9.00 | 1.13 | — | — |
| SkyBet | 13.00 | 8.50 | 1.13 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Schalke 04 – Bayern Munich maçını kim kazanır?
Modelimize göre bayern munich kazanır ihtimali %84; beraberlik %11.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Schalke 04 0.82 – 3.4 Bayern Munich.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %79, alt %21. 1.5 üst %93, 3.5 üst %58.
Schalke 04 – Bayern Munich maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Schalke 04 0, Bayern Munich 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %12.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Bundesliga maçları
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- M'gladbach – Elversberg 1.5 gol üstü %84
- Paderborn – Freiburg 1.5 gol üstü %80
- Werder Bremen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %86
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
- St Mirren – Celtic 1.5 gol üstü %85
- Newcastle – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Maritimo – Benfica 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Schalke 04 maç tahminleri ve form
- Bayern Munich maç tahminleri ve form
- Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
