Mechelen – Westerlo Maç Tahmini
Pro League · 5 Eylül 2026 19:15 · Sonuç 0-4. Tahminimiz: Mechelen kazanır (%44) · oran 2.15. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Mechelen 1.69 – 1.35 Westerlo
En olası skorlar
1-1 11%2-1 9%1-0 8%1-2 7%2-0 7%
Neden?
- Form: Mechelen son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Westerlo 0.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Mechelen 1.7 – Westerlo 1.4; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %59.
Mechelen – Westerlo geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Mechelen 2 galibiyet, 3 beraberlik, Westerlo 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Pro League | Mechelen – Westerlo | 0-4 | Westerlo kazandı |
| 2026-01-25 | Pro League | Mechelen – Westerlo | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-08-09 | Pro League | Westerlo – Mechelen | 0-1 | Mechelen kazandı |
| 2025-04-26 | Pro League | Westerlo – Mechelen | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-04-22 | Pro League | Mechelen – Westerlo | 2-3 | Westerlo kazandı |
| 2024-12-20 | Pro League | Westerlo – Mechelen | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-08-03 | Pro League | Mechelen – Westerlo | 2-4 | Westerlo kazandı |
| 2024-05-18 | Pro League | Westerlo – Mechelen | 0-2 | Mechelen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.10 | 2.96 | 3.10 | 1.55 | 2.02 |
| Bet365 | 2.05 | 3.50 | 3.10 | 1.60 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.15 | 3.60 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.60 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.60 | 3.10 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.60 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.00 | 3.50 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Mechelen – Westerlo maçını kim kazanır?
Modelimize göre mechelen kazanır ihtimali %44; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Mechelen 1.69 – 1.35 Westerlo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %82, 3.5 üst %34.
Mechelen – Westerlo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Mechelen 2, Westerlo 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Charleroi – St. Gilloise 1.5 gol üstü %76
- Mechelen – Westerlo 1.5 gol üstü %82
- St Truiden – RAAL La Louviere 1.5 gol üstü %79
- Standard – Antwerp 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Mechelen maç tahminleri ve form
- Westerlo maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
