Pau FC – Sochaux Maç Tahmini
Ligue 2 · 4 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Pau FC kazanır (%37) · oran 2.44. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Pau FC 1.29 – 1.21 Sochaux
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%0-1 9%0-0 9%2-1 8%
Neden?
- Form: Pau FC son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Sochaux 1.0 — form dengeli.
- Sochaux güç puanında hafif önde (44 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Pau FC 1.3 – Sochaux 1.2; 2.5 üstü ihtimali %45, karşılıklı gol %52.
Pau FC – Sochaux geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Pau FC 1 galibiyet, 3 beraberlik, Sochaux 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.29 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-04 | Ligue 2 | Pau FC – Sochaux | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-15 | Ligue 2 | Sochaux – Pau FC | 2-3 | Pau FC kazandı |
| 2022-08-20 | Ligue 2 | Pau FC – Sochaux | 0-3 | Sochaux kazandı |
| 2022-04-22 | Ligue 2 | Pau FC – Sochaux | 0-1 | Sochaux kazandı |
| 2021-12-03 | Ligue 2 | Sochaux – Pau FC | 2-1 | Sochaux kazandı |
| 2021-04-17 | Ligue 2 | Sochaux – Pau FC | 1-1 | Beraberlik |
| 2020-12-15 | Ligue 2 | Pau FC – Sochaux | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.44 | 3.25 | 3.35 | 2.24 | 1.75 |
| Bet365 | 2.25 | 3.20 | 2.90 | 2.15 | 1.67 |
| Bet&Win | 2.30 | 3.20 | 3.00 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.20 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.25 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.15 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.10 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Pau FC – Sochaux maçını kim kazanır?
Modelimize göre pau fc kazanır ihtimali %37; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Pau FC 1.29 – 1.21 Sochaux.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %45, alt %55. 1.5 üst %70, 3.5 üst %25.
Pau FC – Sochaux maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Pau FC 1, Sochaux 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.29 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
4 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Dijon 3.5 gol altı %78
- Dunkerque – Clermont 1.5 gol üstü %76
- Grenoble – Annecy 3.5 gol altı %78
- Laval – Red Star 1.5 gol üstü %74
- Pau FC – Sochaux 3.5 gol altı %75
Günün en güçlü tahminleri
- Lommel SK – Club Brugge 1.5 gol üstü %91
- Porto – Moreirense Ev sahibi kazanır %90
- Hannover – Karlsruhe 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – FC Koln 1.5 gol üstü %90
- Betis – Real Madrid 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Ipswich – Liverpool 1.5 gol üstü %88
- Buyuksehyr – Galatasaray 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Pau FC maç tahminleri ve form
- Sochaux maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 4 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
