Grenoble – Annecy Maç Tahmini
Ligue 2 · 4 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Annecy kazanır (%40) · oran 2.44. En olası seçim 3.5 Alt %78 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Grenoble 1.09 – 1.29 Annecy
En olası skorlar
1-1 14%0-1 11%0-0 10%1-0 9%1-2 8%
Neden?
- Form: Grenoble son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Annecy 1.4 — form dengeli.
- Annecy güç puanında hafif önde (49 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Grenoble 1.1 – Annecy 1.3; 2.5 üstü ihtimali %43, karşılıklı gol %50.
Grenoble – Annecy geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Grenoble 3 galibiyet, 2 beraberlik, Annecy 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-04 | Ligue 2 | Grenoble – Annecy | 1-2 | Annecy kazandı |
| 2026-02-06 | Ligue 2 | Annecy – Grenoble | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-09-19 | Ligue 2 | Grenoble – Annecy | 1-3 | Annecy kazandı |
| 2025-05-10 | Ligue 2 | Annecy – Grenoble | 3-1 | Annecy kazandı |
| 2024-10-29 | Ligue 2 | Grenoble – Annecy | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-04-20 | Ligue 2 | Annecy – Grenoble | 0-1 | Grenoble kazandı |
| 2023-12-16 | Ligue 2 | Grenoble – Annecy | 1-0 | Grenoble kazandı |
| 2023-03-11 | Ligue 2 | Grenoble – Annecy | 2-1 | Grenoble kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.40 | 3.15 | 2.44 | 2.44 | 1.66 |
| Bet365 | 3.00 | 3.00 | 2.25 | 2.30 | 1.60 |
| BetVictor | 3.10 | 3.13 | 2.38 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.10 | 2.30 | — | — |
| Paddy Power | 2.90 | 3.10 | 2.30 | — | — |
| SkyBet | 2.88 | 3.00 | 2.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Grenoble – Annecy maçını kim kazanır?
Modelimize göre annecy kazanır ihtimali %40; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Grenoble 1.09 – 1.29 Annecy.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %43, alt %57. 1.5 üst %67, 3.5 üst %22.
Grenoble – Annecy maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Grenoble 3, Annecy 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
4 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Dijon 3.5 gol altı %78
- Dunkerque – Clermont 1.5 gol üstü %76
- Grenoble – Annecy 3.5 gol altı %78
- Laval – Red Star 1.5 gol üstü %74
- Pau FC – Sochaux 3.5 gol altı %75
Günün en güçlü tahminleri
- Lommel SK – Club Brugge 1.5 gol üstü %91
- Porto – Moreirense Ev sahibi kazanır %90
- Hannover – Karlsruhe 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – FC Koln 1.5 gol üstü %90
- Betis – Real Madrid 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Ipswich – Liverpool 1.5 gol üstü %88
- Buyuksehyr – Galatasaray 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Grenoble maç tahminleri ve form
- Annecy maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 4 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
