Laval – Red Star Maç Tahmini
Ligue 2 · 4 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Red Star kazanır (%44) · oran 2.46. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.37). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Laval 1.1 – 1.49 Red Star
En olası skorlar
1-1 13%0-1 11%1-2 9%0-2 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Laval son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Red Star 1.2 — form dengeli.
- Red Star güç puanında hafif önde (45 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Laval 1.1 – Red Star 1.5; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %56.
Laval – Red Star geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Laval 1 galibiyet, 3 beraberlik, Red Star 4 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-04 | Ligue 2 | Laval – Red Star | 1-2 | Red Star kazandı |
| 2026-04-03 | Ligue 2 | Red Star – Laval | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-10-18 | Ligue 2 | Laval – Red Star | 0-1 | Red Star kazandı |
| 2025-01-10 | Ligue 2 | Laval – Red Star | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-20 | Ligue 2 | Red Star – Laval | 0-3 | Laval kazandı |
| 2017-02-10 | Ligue 2 | Laval – Red Star | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-09-16 | Ligue 2 | Red Star – Laval | 1-0 | Red Star kazandı |
| 2016-01-23 | Ligue 2 | Red Star – Laval | 2-0 | Red Star kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.20 | 3.45 | 2.46 | 2.12 | 1.86 |
| Bet365 | 3.00 | 3.10 | 2.20 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 3.00 | 3.25 | 2.30 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.30 | 2.30 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.30 | 2.30 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.10 | 2.30 | — | — |
| SkyBet | 2.90 | 3.00 | 2.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Laval – Red Star maçını kim kazanır?
Modelimize göre red star kazanır ihtimali %44; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Laval 1.1 – 1.49 Red Star.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %74, 3.5 üst %28.
Laval – Red Star maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Laval 1, Red Star 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
4 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Dijon 3.5 gol altı %78
- Dunkerque – Clermont 1.5 gol üstü %76
- Grenoble – Annecy 3.5 gol altı %78
- Laval – Red Star 1.5 gol üstü %74
- Pau FC – Sochaux 3.5 gol altı %75
Günün en güçlü tahminleri
- Lommel SK – Club Brugge 1.5 gol üstü %91
- Porto – Moreirense Ev sahibi kazanır %90
- Hannover – Karlsruhe 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – FC Koln 1.5 gol üstü %90
- Betis – Real Madrid 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Ipswich – Liverpool 1.5 gol üstü %88
- Buyuksehyr – Galatasaray 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Laval maç tahminleri ve form
- Red Star maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 4 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
