Dunkerque – Clermont Maç Tahmini
Ligue 2 · 4 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Dunkerque kazanır (%57) · oran 1.83. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dunkerque 1.87 – 0.97 Clermont
En olası skorlar
1-1 11%1-0 10%2-0 10%2-1 10%0-0 6%
Neden?
- Form: Dunkerque son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Clermont 1.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Dunkerque 1.9 – Clermont 1.0; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %53.
Dunkerque – Clermont geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Dunkerque 2 galibiyet, 3 beraberlik, Clermont 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.86 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-04 | Ligue 2 | Dunkerque – Clermont | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-02-27 | Ligue 2 | Clermont – Dunkerque | 2-1 | Clermont kazandı |
| 2025-08-09 | Ligue 2 | Dunkerque – Clermont | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-02-21 | Ligue 2 | Dunkerque – Clermont | 3-0 | Dunkerque kazandı |
| 2024-09-13 | Ligue 2 | Clermont – Dunkerque | 0-1 | Dunkerque kazandı |
| 2021-01-16 | Ligue 2 | Clermont – Dunkerque | 5-0 | Clermont kazandı |
| 2020-08-29 | Ligue 2 | Dunkerque – Clermont | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.83 | 3.90 | 4.80 | 1.96 | 1.98 |
| Bet365 | 1.73 | 3.30 | 4.33 | 1.88 | 1.93 |
| Bet&Win | 1.78 | 3.60 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.75 | 3.70 | 4.40 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.60 | 4.20 | — | — |
| Paddy Power | 1.70 | 3.50 | 4.33 | — | — |
| SkyBet | 1.70 | 3.50 | 4.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dunkerque – Clermont maçını kim kazanır?
Modelimize göre dunkerque kazanır ihtimali %57; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Dunkerque 1.87 – 0.97 Clermont.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %76, 3.5 üst %30.
Dunkerque – Clermont maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Dunkerque 2, Clermont 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.86 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
4 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Dijon 3.5 gol altı %78
- Dunkerque – Clermont 1.5 gol üstü %76
- Grenoble – Annecy 3.5 gol altı %78
- Laval – Red Star 1.5 gol üstü %74
- Pau FC – Sochaux 3.5 gol altı %75
Günün en güçlü tahminleri
- Lommel SK – Club Brugge 1.5 gol üstü %91
- Porto – Moreirense Ev sahibi kazanır %90
- Hannover – Karlsruhe 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – FC Koln 1.5 gol üstü %90
- Betis – Real Madrid 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Ipswich – Liverpool 1.5 gol üstü %88
- Buyuksehyr – Galatasaray 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Dunkerque maç tahminleri ve form
- Clermont maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 4 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
