Samsunspor – Fenerbahce Maç Tahmini
Süper Lig · 30 Ağustos 2026 21:30 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Fenerbahce kazanır (%63) · oran 1.64. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Samsunspor 0.92 – 2.1 Fenerbahce
En olası skorlar
0-2 11%1-1 10%1-2 10%0-1 10%0-3 8%
Neden?
- Form: Samsunspor son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Fenerbahce 2.0 — form dengeli.
- Fenerbahce güç puanında hafif önde (98 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%61); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Samsunspor 0.9 – Fenerbahce 2.1; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %55.
Samsunspor – Fenerbahce geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Samsunspor 0 galibiyet, 4 beraberlik, Fenerbahce 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.14 gol, karşılıklı gol oranı %43, 2.5 üst %29.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-30 | Super Lig | Samsunspor – Fenerbahce | 0-2 | Fenerbahce kazandı |
| 2026-03-08 | Super Lig | Fenerbahce – Samsunspor | 3-2 | Fenerbahce kazandı |
| 2025-10-05 | Super Lig | Samsunspor – Fenerbahce | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-03-16 | Super Lig | Fenerbahce – Samsunspor | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-10-20 | Super Lig | Samsunspor – Fenerbahce | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-01-21 | Super Lig | Fenerbahce – Samsunspor | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-08-21 | Super Lig | Samsunspor – Fenerbahce | 0-2 | Fenerbahce kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 5.50 | 4.40 | 1.64 | 1.62 | 2.30 |
| Bet365 | 5.00 | 4.20 | 1.56 | 1.62 | 2.25 |
| Bet&Win | 4.80 | 4.10 | 1.60 | — | — |
| BetVictor | 4.80 | 4.00 | 1.57 | — | — |
| Betfred | 5.00 | 4.00 | 1.57 | — | — |
| Paddy Power | 4.75 | 4.00 | 1.53 | — | — |
| SkyBet | 4.60 | 3.90 | 1.53 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Samsunspor – Fenerbahce maçını kim kazanır?
Modelimize göre fenerbahce kazanır ihtimali %63; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Samsunspor 0.92 – 2.1 Fenerbahce.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %81, 3.5 üst %34.
Samsunspor – Fenerbahce maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Samsunspor 0, Fenerbahce 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %43.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
30 Ağustos 2026 günü diğer Süper Lig maçları
- Eyupspor – Alanyaspor 3.5 gol altı %80
- Buyuksehyr – Kasimpasa 1.5 gol üstü %79
- Samsunspor – Fenerbahce 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Utrecht – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %94
- Real Madrid – Malaga 1.5 gol üstü %93
- Feyenoord – Den Haag 1.5 gol üstü %91
- Telstar – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Cambuur – Twente 1.5 gol üstü %90
- Man United – Ipswich 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Le Mans 1.5 gol üstü %87
- Willem II – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Samsunspor maç tahminleri ve form
- Fenerbahce maç tahminleri ve form
- Süper Lig tahminleri ve puan durumu
- 30 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
