Andorra – Eibar Maç Tahmini
Segunda · 30 Ağustos 2026 18:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Andorra kazanır (%46) · oran 2.16. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.42). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Andorra 1.56 – 1.08 Eibar
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Andorra son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Eibar 1.2 — Eibar formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Andorra 1.6 – Eibar 1.1; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %55.
Andorra – Eibar geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Andorra 1 galibiyet, 2 beraberlik, Eibar 4 galibiyet. Maç başına ortalama 1.71 gol, karşılıklı gol oranı %14, 2.5 üst %14.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-30 | Segunda | Andorra – Eibar | 0-1 | Eibar kazandı |
| 2026-03-21 | Segunda | Andorra – Eibar | 0-1 | Eibar kazandı |
| 2025-09-08 | Segunda | Eibar – Andorra | 2-0 | Eibar kazandı |
| 2024-04-14 | Segunda | Andorra – Eibar | 0-2 | Eibar kazandı |
| 2023-12-10 | Segunda | Eibar – Andorra | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-03-26 | Segunda | Eibar – Andorra | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-09-17 | Segunda | Andorra – Eibar | 2-0 | Andorra kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.16 | 3.25 | 3.75 | 1.90 | 1.60 |
| Bet365 | 2.05 | 3.10 | 3.60 | 2.15 | 1.67 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.20 | 3.25 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.20 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.20 | 3.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.95 | 3.25 | 3.50 | — | — |
| SkyBet | 1.95 | 3.10 | 3.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Andorra – Eibar maçını kim kazanır?
Modelimize göre andorra kazanır ihtimali %46; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Andorra 1.56 – 1.08 Eibar.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.
Andorra – Eibar maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Andorra 1, Eibar 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.71 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %14.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
30 Ağustos 2026 günü diğer Segunda maçları
- Andorra – Eibar 1.5 gol üstü %74
- Cadiz – Valladolid 3.5 gol altı %79
- Mallorca – Ceuta 1.5 gol üstü %81
- Cordoba – Granada 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Utrecht – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %94
- Real Madrid – Malaga 1.5 gol üstü %93
- Feyenoord – Den Haag 1.5 gol üstü %91
- Telstar – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Cambuur – Twente 1.5 gol üstü %90
- Man United – Ipswich 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Le Mans 1.5 gol üstü %87
- Willem II – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Andorra maç tahminleri ve form
- Eibar maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 30 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
