Monaco – Marseille Maç Tahmini
Ligue 1 · 30 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Monaco kazanır (%42) · oran 2.50. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Monaco 1.65 – 1.32 Marseille
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 8%1-2 7%2-0 7%
Neden?
- Form: Monaco son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Marseille 2.0 — Marseille formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Monaco maç başına 1.66 gol beklentisi (xG) üretiyor, Marseille 2.16. Savunmada Monaco 1.40, Marseille 1.48 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%42 vs %40).
- Gol beklentisi: Monaco 1.6 – Marseille 1.3; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %61.
Monaco – Marseille geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Monaco 4 galibiyet, 2 beraberlik, Marseille 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-30 | Ligue 1 | Monaco – Marseille | 2-0 | Monaco kazandı |
| 2026-04-05 | Ligue 1 | Monaco – Marseille | 2-1 | Monaco kazandı |
| 2025-12-14 | Ligue 1 | Marseille – Monaco | 1-0 | Marseille kazandı |
| 2025-04-12 | Ligue 1 | Monaco – Marseille | 3-0 | Monaco kazandı |
| 2024-12-01 | Ligue 1 | Marseille – Monaco | 2-1 | Marseille kazandı |
| 2024-01-27 | Ligue 1 | Marseille – Monaco | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-09-30 | Ligue 1 | Monaco – Marseille | 3-2 | Monaco kazandı |
| 2023-01-28 | Ligue 1 | Marseille – Monaco | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.48 | 3.80 | 2.88 | 1.54 | 2.36 |
| Bet365 | 2.40 | 3.70 | 2.75 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.70 | 2.65 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.60 | 2.63 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.80 | 2.63 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.80 | 2.63 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.75 | 2.63 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Monaco – Marseille maçını kim kazanır?
Modelimize göre monaco kazanır ihtimali %42; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Monaco 1.65 – 1.32 Marseille.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %78, 3.5 üst %33.
Monaco – Marseille maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Monaco 4, Marseille 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
30 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Paris FC – Nice 1.5 gol üstü %76
- Rennes – Le Mans 1.5 gol üstü %87
- Monaco – Marseille 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Utrecht – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %94
- Real Madrid – Malaga 1.5 gol üstü %93
- Feyenoord – Den Haag 1.5 gol üstü %91
- Telstar – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Cambuur – Twente 1.5 gol üstü %90
- Man United – Ipswich 1.5 gol üstü %89
- Willem II – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- Darmstadt – Hannover 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Monaco maç tahminleri ve form
- Marseille maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 30 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
