Hearts – St Johnstone Maç Tahmini
Premiership · 29 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Hearts kazanır (%56) · oran 1.75. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hearts 1.9 – 1.04 St Johnstone
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 10%1-0 10%3-1 6%
Neden?
- Form: Hearts son 5 maçta ortalama 1.4 puan, St Johnstone 1.2 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Hearts güç puanında 182 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%56); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Hearts 1.9 – St Johnstone 1.0; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %56.
Hearts – St Johnstone geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Hearts 8 galibiyet, 0 beraberlik, St Johnstone 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Premiership | Hearts – St Johnstone | 2-1 | Hearts kazandı |
| 2025-05-14 | Premiership | Hearts – St Johnstone | 2-1 | Hearts kazandı |
| 2025-02-23 | Premiership | St Johnstone – Hearts | 1-2 | Hearts kazandı |
| 2024-12-22 | Premiership | Hearts – St Johnstone | 2-1 | Hearts kazandı |
| 2024-11-02 | Premiership | St Johnstone – Hearts | 1-2 | Hearts kazandı |
| 2024-02-07 | Premiership | St Johnstone – Hearts | 0-1 | Hearts kazandı |
| 2023-11-25 | Premiership | Hearts – St Johnstone | 1-0 | Hearts kazandı |
| 2023-08-05 | Premiership | St Johnstone – Hearts | 0-2 | Hearts kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.74 | 4.00 | 4.90 | 1.83 | 2.12 |
| Bet365 | 1.68 | 3.75 | 4.50 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.73 | 3.90 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.70 | 3.70 | 4.33 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 4.00 | 4.33 | — | — |
| Paddy Power | 1.75 | 3.80 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.75 | 3.75 | 3.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hearts – St Johnstone maçını kim kazanır?
Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %56; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Hearts 1.9 – 1.04 St Johnstone.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %80, 3.5 üst %33.
Hearts – St Johnstone maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Hearts 8, St Johnstone 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Hearts – St Johnstone 1.5 gol üstü %80
- Kilmarnock – Dundee United 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
- Heidenheim – Dresden 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Hearts maç tahminleri ve form
- St Johnstone maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
