Arouca – Maritimo Maç Tahmini
Primeira Liga · 29 Ağustos 2026 17:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Arouca kazanır (%43) · oran 2.20. En olası seçim 3.5 Alt %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Arouca 1.43 – 1.09 Maritimo
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%0-0 9%2-0 8%
Neden?
- Form: Arouca son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Maritimo 2.0 — form dengeli.
- Arouca güç puanında hafif önde (55 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Arouca 1.4 – Maritimo 1.1; 2.5 üstü ihtimali %46, karşılıklı gol %53.
Arouca – Maritimo geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Arouca 4 galibiyet, 2 beraberlik, Maritimo 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Primeira Liga | Arouca – Maritimo | 2-1 | Arouca kazandı |
| 2023-04-08 | Primeira Liga | Arouca – Maritimo | 1-0 | Arouca kazandı |
| 2022-10-23 | Primeira Liga | Maritimo – Arouca | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-02-14 | Primeira Liga | Arouca – Maritimo | 0-3 | Maritimo kazandı |
| 2021-09-13 | Primeira Liga | Maritimo – Arouca | 2-2 | Beraberlik |
| 2017-03-19 | Primeira Liga | Maritimo – Arouca | 3-1 | Maritimo kazandı |
| 2016-10-30 | Primeira Liga | Arouca – Maritimo | 1-0 | Arouca kazandı |
| 2016-04-24 | Primeira Liga | Maritimo – Arouca | 1-2 | Arouca kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.20 | 3.30 | 3.95 | 2.16 | 1.80 |
| Bet365 | 2.10 | 3.25 | 3.40 | 2.08 | 1.73 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.25 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 2.10 | 3.20 | 3.30 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.25 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.30 | 3.30 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.20 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Arouca – Maritimo maçını kim kazanır?
Modelimize göre arouca kazanır ihtimali %43; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Arouca 1.43 – 1.09 Maritimo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %46, alt %54. 1.5 üst %72, 3.5 üst %24.
Arouca – Maritimo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Arouca 4, Maritimo 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Alverca – Santa Clara 3.5 gol altı %79
- Arouca – Maritimo 3.5 gol altı %76
- Academico Viseu – Porto 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Arouca maç tahminleri ve form
- Maritimo maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
