Alverca – Santa Clara Maç Tahmini
Primeira Liga · 29 Ağustos 2026 17:30 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Santa Clara kazanır (%34) · oran 2.88. En olası seçim 3.5 Alt %79 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Alverca 1.17 – 1.18 Santa Clara
En olası skorlar
1-1 14%0-1 11%1-0 10%0-0 10%1-2 8%
Neden?
- Form: Alverca son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Santa Clara 2.0 — Santa Clara formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%34), sitelerinki ev sahibi (%35).
- Gol beklentisi: Alverca 1.2 – Santa Clara 1.2; 2.5 üstü ihtimali %42, karşılıklı gol %50.
Alverca – Santa Clara geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Alverca 0 galibiyet, 2 beraberlik, Santa Clara 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.33 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Primeira Liga | Alverca – Santa Clara | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-02-21 | Primeira Liga | Alverca – Santa Clara | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-09-20 | Primeira Liga | Santa Clara – Alverca | 2-1 | Santa Clara kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.80 | 3.20 | 2.88 | 2.24 | 1.63 |
| Bet365 | 2.57 | 3.10 | 2.65 | 2.35 | 1.57 |
| Bet&Win | 2.65 | 3.10 | 2.65 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.00 | 2.70 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.10 | 2.60 | — | — |
| Paddy Power | 2.70 | 3.20 | 2.63 | — | — |
| SkyBet | 2.63 | 3.10 | 2.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Alverca – Santa Clara maçını kim kazanır?
Modelimize göre santa clara kazanır ihtimali %34; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi Alverca 1.17 – 1.18 Santa Clara.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %42, alt %58. 1.5 üst %66, 3.5 üst %21.
Alverca – Santa Clara maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Alverca 0, Santa Clara 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Alverca – Santa Clara 3.5 gol altı %79
- Arouca – Maritimo 3.5 gol altı %76
- Academico Viseu – Porto 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Alverca maç tahminleri ve form
- Santa Clara maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
