Virtus Entella – Cesena Maç Tahmini
Serie B · 29 Ağustos 2026 20:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Virtus Entella kazanır (%42) · oran 2.22. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Virtus Entella 1.43 – 1.15 Cesena
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-0 8%0-1 8%
Neden?
- Form: Virtus Entella son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Cesena 0.6 — Virtus Entella formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Virtus Entella 1.4 – Cesena 1.1; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %56.
Virtus Entella – Cesena geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Virtus Entella 3 galibiyet, 2 beraberlik, Cesena 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Serie B | Virtus Entella – Cesena | 1-2 | Cesena kazandı |
| 2026-02-10 | Serie B | Virtus Entella – Cesena | 3-1 | Virtus Entella kazandı |
| 2025-08-30 | Serie B | Cesena – Virtus Entella | 1-1 | Beraberlik |
| 2018-04-08 | Serie B | Cesena – Virtus Entella | 3-0 | Cesena kazandı |
| 2017-11-04 | Serie B | Virtus Entella – Cesena | 2-2 | Beraberlik |
| 2017-03-26 | Serie B | Virtus Entella – Cesena | 2-1 | Virtus Entella kazandı |
| 2016-10-25 | Serie B | Cesena – Virtus Entella | 0-1 | Virtus Entella kazandı |
| 2016-01-23 | Serie B | Cesena – Virtus Entella | 2-0 | Cesena kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.22 | 3.25 | 3.50 | 2.12 | 1.76 |
| Bet365 | 2.15 | 3.10 | 3.30 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.15 | 3.20 | 3.20 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.25 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.10 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.00 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Virtus Entella – Cesena maçını kim kazanır?
Modelimize göre virtus entella kazanır ihtimali %42; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Virtus Entella 1.43 – 1.15 Cesena.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %73, 3.5 üst %25.
Virtus Entella – Cesena maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Virtus Entella 3, Cesena 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Serie B maçları
- Sampdoria – Juve Stabia 3.5 gol altı %78
- Virtus Entella – Cesena 3.5 gol altı %75
- Ascoli – Carrarese 3.5 gol altı %79
- Avellino – Vicenza 3.5 gol altı %78
- Padova – Verona 3.5 gol altı %80
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Virtus Entella maç tahminleri ve form
- Cesena maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
