Avellino – Vicenza Maç Tahmini
Serie B · 29 Ağustos 2026 22:00 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Avellino kazanır (%37) · oran 2.52. En olası seçim 3.5 Alt %78 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Avellino 1.27 – 1.15 Vicenza
En olası skorlar
1-1 14%1-0 11%0-1 10%0-0 10%2-1 8%
Neden?
- Form: Avellino son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Vicenza 2.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Avellino 1.3 – Vicenza 1.1; 2.5 üstü ihtimali %43, karşılıklı gol %53.
Avellino – Vicenza geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Avellino 2 galibiyet, 2 beraberlik, Vicenza 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Serie B | Avellino – Vicenza | 3-0 | Avellino kazandı |
| 2017-02-25 | Serie B | Avellino – Vicenza | 3-1 | Avellino kazandı |
| 2016-09-24 | Serie B | Vicenza – Avellino | 0-0 | Beraberlik |
| 2016-02-20 | Serie B | Vicenza – Avellino | 0-0 | Beraberlik |
| 2015-10-03 | Serie B | Avellino – Vicenza | 1-4 | Vicenza kazandı |
| 2015-04-10 | Serie B | Vicenza – Avellino | 1-0 | Vicenza kazandı |
| 2014-11-16 | Serie B | Avellino – Vicenza | 0-1 | Vicenza kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.48 | 3.10 | 2.94 | 2.06 | 1.55 |
| Bet365 | 2.35 | 3.10 | 2.75 | 2.25 | 1.62 |
| Bet&Win | 2.50 | 3.10 | 2.85 | — | — |
| BetVictor | 2.40 | 3.10 | 2.80 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.10 | 2.80 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 2.90 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 2.80 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Avellino – Vicenza maçını kim kazanır?
Modelimize göre avellino kazanır ihtimali %37; beraberlik %33.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Avellino 1.27 – 1.15 Vicenza.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %43, alt %57. 1.5 üst %69, 3.5 üst %22.
Avellino – Vicenza maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Avellino 2, Vicenza 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Serie B maçları
- Sampdoria – Juve Stabia 3.5 gol altı %78
- Virtus Entella – Cesena 3.5 gol altı %75
- Ascoli – Carrarese 3.5 gol altı %79
- Avellino – Vicenza 3.5 gol altı %78
- Padova – Verona 3.5 gol altı %80
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Avellino maç tahminleri ve form
- Vicenza maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
