Red Star – Reims Maç Tahmini
Ligue 2 · 29 Ağustos 2026 15:00 · Sonuç 1-4. Tahminimiz: Reims kazanır (%46) · oran 2.65. En olası seçim 3.5 Alt %80 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Red Star 1.12 – 1.46 Reims
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-2 9%0-0 8%0-2 8%
Neden?
- Form: Red Star son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Reims 1.8 — form dengeli.
- Reims güç puanında hafif önde (49 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%46 vs %36).
- Gol beklentisi: Red Star 1.1 – Reims 1.5; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %49.
Red Star – Reims geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Red Star 0 galibiyet, 1 beraberlik, Reims 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.8 gol, karşılıklı gol oranı %60, 2.5 üst %60.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Ligue 2 | Red Star – Reims | 1-4 | Reims kazandı |
| 2026-04-18 | Ligue 2 | Reims – Red Star | 3-2 | Reims kazandı |
| 2025-12-13 | Ligue 2 | Red Star – Reims | 0-0 | Beraberlik |
| 2017-01-30 | Ligue 2 | Red Star – Reims | 0-1 | Reims kazandı |
| 2016-08-22 | Ligue 2 | Reims – Red Star | 2-1 | Reims kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.80 | 3.20 | 2.62 | 2.06 | 1.77 |
| Bet365 | 2.60 | 3.00 | 2.50 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 2.65 | 3.20 | 2.60 | — | — |
| BetVictor | 2.63 | 3.20 | 2.55 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 3.25 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.63 | 3.30 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.50 | 3.10 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Red Star – Reims maçını kim kazanır?
Modelimize göre reims kazanır ihtimali %46; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %51. Gol beklentisi Red Star 1.12 – 1.46 Reims.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %69, 3.5 üst %20.
Red Star – Reims maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Red Star 0, Reims 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.8 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %60.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Red Star maç tahminleri ve form
- Reims maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
