Guingamp – Nantes Maç Tahmini
Ligue 2 · 29 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 3-3. Tahminimiz: Nantes kazanır (%45) · oran 2.40. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Guingamp 1.13 – 1.52 Nantes
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-2 9%0-2 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Guingamp son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Nantes 0.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Guingamp maç başına 1.24 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nantes 1.23. Savunmada Guingamp 1.70, Nantes 1.32 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%45 vs %41).
- Gol beklentisi: Guingamp 1.1 – Nantes 1.5; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %56.
Guingamp – Nantes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Guingamp 1 galibiyet, 3 beraberlik, Nantes 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Ligue 2 | Guingamp – Nantes | 3-3 | Beraberlik |
| 2019-03-03 | Ligue 1 | Guingamp – Nantes | 0-0 | Beraberlik |
| 2018-11-04 | Ligue 1 | Nantes – Guingamp | 5-0 | Nantes kazandı |
| 2018-01-27 | Ligue 1 | Guingamp – Nantes | 0-3 | Nantes kazandı |
| 2017-10-21 | Ligue 1 | Nantes – Guingamp | 2-1 | Nantes kazandı |
| 2017-05-14 | Ligue 1 | Nantes – Guingamp | 4-1 | Nantes kazandı |
| 2016-12-03 | Ligue 1 | Guingamp – Nantes | 2-0 | Guingamp kazandı |
| 2016-01-16 | Ligue 1 | Guingamp – Nantes | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.96 | 3.45 | 2.40 | 1.92 | 1.91 |
| Bet365 | 3.00 | 3.10 | 2.20 | 1.88 | 1.93 |
| Bet&Win | 2.90 | 3.40 | 2.30 | — | — |
| BetVictor | 2.90 | 3.40 | 2.25 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.40 | 2.25 | — | — |
| Paddy Power | 2.80 | 3.40 | 2.25 | — | — |
| SkyBet | 2.75 | 3.25 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Guingamp – Nantes maçını kim kazanır?
Modelimize göre nantes kazanır ihtimali %45; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Guingamp 1.13 – 1.52 Nantes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %28.
Guingamp – Nantes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Guingamp 1, Nantes 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Guingamp maç tahminleri ve form
- Nantes maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
