Cottbus – Greuther Furth Maç Tahmini
2. Bundesliga · 29 Ağustos 2026 14:00 · Sonuç 3-4. Tahminimiz: Greuther Furth kazanır (%36) · oran 2.58. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cottbus 1.95 – 1.96 Greuther Furth
En olası skorlar
1-1 8%1-2 8%2-1 7%2-2 7%1-3 5%
Neden?
- Form: Cottbus son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Greuther Furth 1.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%36), sitelerinki ev sahibi (%38).
- Gol beklentisi: Cottbus 1.9 – Greuther Furth 2.0; 2.5 üstü ihtimali %75, karşılıklı gol %59.
Cottbus – Greuther Furth geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Cottbus 0 galibiyet, 0 beraberlik, Greuther Furth 3 galibiyet. Maç başına ortalama 4.67 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %67.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | 2. Bundesliga | Cottbus – Greuther Furth | 3-4 | Greuther Furth kazandı |
| 2014-05-04 | 2. Bundesliga | Cottbus – Greuther Furth | 0-6 | Greuther Furth kazandı |
| 2013-12-01 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Cottbus | 1-0 | Greuther Furth kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.64 | 3.95 | 2.58 | 1.54 | 2.52 |
| Bet365 | 2.50 | 3.80 | 2.50 | 1.53 | 2.40 |
| Bet&Win | 2.50 | 3.75 | 2.55 | — | — |
| BetVictor | 2.45 | 3.70 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.75 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 3.80 | 2.40 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.60 | 2.38 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cottbus – Greuther Furth maçını kim kazanır?
Modelimize göre greuther furth kazanır ihtimali %36; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Cottbus 1.95 – 1.96 Greuther Furth.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %75, alt %25. 1.5 üst %79, 3.5 üst %33.
Cottbus – Greuther Furth maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Cottbus 0, Greuther Furth 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Cottbus – Greuther Furth 1.5 gol üstü %79
- Heidenheim – Dresden 1.5 gol üstü %83
- Karlsruhe – Wolfsburg 1.5 gol üstü %80
- Nurnberg – Bielefeld 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Cottbus maç tahminleri ve form
- Greuther Furth maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
