Ath Madrid – Villarreal Maç Tahmini
La Liga · 23 Ağustos 2026 18:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Ath Madrid kazanır (%54) · oran 1.93. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Ath Madrid 1.92 – 1.11 Villarreal
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 9%1-0 9%3-1 6%
Neden?
- Form: Ath Madrid son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Villarreal 1.0 — Ath Madrid formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Ath Madrid maç başına 1.79 gol beklentisi (xG) üretiyor, Villarreal 1.66. Savunmada Ath Madrid 1.57, Villarreal 1.53 xG yiyor.
- Dinlenme: Villarreal 3 gün daha dinlenmiş (4 / 7 gün).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Ath Madrid 1.9 – Villarreal 1.1; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %60.
Ath Madrid – Villarreal geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Ath Madrid 3 galibiyet, 4 beraberlik, Villarreal 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.62 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | La Liga | Ath Madrid – Villarreal | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-05-24 | La Liga | Villarreal – Ath Madrid | 5-1 | Villarreal kazandı |
| 2025-09-13 | La Liga | Ath Madrid – Villarreal | 2-0 | Ath Madrid kazandı |
| 2025-01-25 | La Liga | Ath Madrid – Villarreal | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-08-19 | La Liga | Villarreal – Ath Madrid | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-04-01 | La Liga | Villarreal – Ath Madrid | 1-2 | Ath Madrid kazandı |
| 2023-11-12 | La Liga | Ath Madrid – Villarreal | 3-1 | Ath Madrid kazandı |
| 2023-06-04 | La Liga | Villarreal – Ath Madrid | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.93 | 3.85 | 4.30 | 1.90 | 2.08 |
| Bet365 | 1.85 | 3.60 | 4.10 | 1.88 | 1.98 |
| Bet&Win | 1.90 | 3.50 | 4.00 | — | — |
| BetVictor | 1.80 | 3.50 | 3.90 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 3.60 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.83 | 3.60 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.83 | 3.60 | 4.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Ath Madrid – Villarreal maçını kim kazanır?
Modelimize göre ath madrid kazanır ihtimali %54; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Ath Madrid 1.92 – 1.11 Villarreal.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %82, 3.5 üst %35.
Ath Madrid – Villarreal maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Ath Madrid 3, Villarreal 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer La Liga maçları
- Ath Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %82
- Getafe – Santander 3.5 gol altı %78
- Elche – Barcelona 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Ath Madrid maç tahminleri ve form
- Villarreal maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
