Palermo – Juve Stabia Maç Tahmini
Serie B · 23 Ağustos 2026 22:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Palermo kazanır (%67) · oran 1.68. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.38). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Palermo 2.09 – 0.78 Juve Stabia
En olası skorlar
2-0 12%1-0 11%1-1 10%2-1 10%3-0 9%
Neden?
- Form: Palermo son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Juve Stabia 1.2 — form dengeli.
- Palermo güç puanında hafif önde (68 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%67 vs %59).
- Gol beklentisi: Palermo 2.1 – Juve Stabia 0.8; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %50.
Palermo – Juve Stabia geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Palermo 5 galibiyet, 1 beraberlik, Juve Stabia 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.43 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Serie B | Palermo – Juve Stabia | 1-0 | Palermo kazandı |
| 2026-03-17 | Serie B | Palermo – Juve Stabia | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-11-08 | Serie B | Juve Stabia – Palermo | 1-0 | Juve Stabia kazandı |
| 2025-01-19 | Serie B | Palermo – Juve Stabia | 1-0 | Palermo kazandı |
| 2024-09-14 | Serie B | Juve Stabia – Palermo | 1-3 | Palermo kazandı |
| 2014-03-10 | Serie B | Juve Stabia – Palermo | 0-3 | Palermo kazandı |
| 2013-09-28 | Serie B | Palermo – Juve Stabia | 3-0 | Palermo kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.68 | 3.55 | 6.40 | 2.06 | 1.79 |
| Bet365 | 1.62 | 3.50 | 5.50 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 1.66 | 3.60 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.62 | 3.60 | 5.00 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 3.60 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 3.60 | 6.50 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 3.50 | 6.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Palermo – Juve Stabia maçını kim kazanır?
Modelimize göre palermo kazanır ihtimali %67; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi Palermo 2.09 – 0.78 Juve Stabia.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %77, 3.5 üst %32.
Palermo – Juve Stabia maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Palermo 5, Juve Stabia 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.43 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Serie B maçları
- Pisa – Padova 3.5 gol altı %77
- Verona – Ascoli 1.5 gol üstü %76
- Cesena – Sampdoria 1.5 gol üstü %74
- Palermo – Juve Stabia 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Palermo maç tahminleri ve form
- Juve Stabia maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
