Angers – Lille Maç Tahmini
Ligue 1 · 23 Ağustos 2026 16:00 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Lille kazanır (%58) · oran 1.79. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Angers 0.81 – 1.76 Lille
En olası skorlar
0-1 13%0-2 12%1-1 11%1-2 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Angers son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Lille 1.6 — Lille formda önde.
- Güç farkı belirgin: Lille güç puanında 121 puan önde.
- Hücum: Angers maç başına 1.02 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lille 1.48. Savunmada Angers 1.91, Lille 0.83 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%57); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Angers 0.8 – Lille 1.8; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %51.
Angers – Lille geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Angers 1 galibiyet, 1 beraberlik, Lille 6 galibiyet. Maç başına ortalama 1.5 gol, karşılıklı gol oranı %12, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Ligue 1 | Angers – Lille | 0-2 | Lille kazandı |
| 2026-02-22 | Ligue 1 | Angers – Lille | 0-1 | Lille kazandı |
| 2025-11-02 | Ligue 1 | Lille – Angers | 1-0 | Lille kazandı |
| 2025-04-27 | Ligue 1 | Angers – Lille | 0-2 | Lille kazandı |
| 2024-08-24 | Ligue 1 | Lille – Angers | 2-0 | Lille kazandı |
| 2023-04-08 | Ligue 1 | Angers – Lille | 1-0 | Angers kazandı |
| 2022-11-13 | Ligue 1 | Lille – Angers | 1-0 | Lille kazandı |
| 2022-04-10 | Ligue 1 | Angers – Lille | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 5.10 | 3.90 | 1.79 | 2.04 | 1.89 |
| Bet365 | 5.00 | 3.70 | 1.70 | 2.03 | 1.83 |
| Bet&Win | 5.00 | 3.60 | 1.71 | — | — |
| BetVictor | 4.75 | 3.60 | 1.67 | — | — |
| Betfred | 5.00 | 3.75 | 1.70 | — | — |
| Paddy Power | 5.00 | 3.80 | 1.67 | — | — |
| SkyBet | 5.00 | 3.75 | 1.67 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Angers – Lille maçını kim kazanır?
Modelimize göre lille kazanır ihtimali %58; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Angers 0.81 – 1.76 Lille.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %73, 3.5 üst %28.
Angers – Lille maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Angers 1, Lille 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %12.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
- Frosinone – Juventus 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Angers maç tahminleri ve form
- Lille maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
