West Brom – Burnley Maç Tahmini
Championship · 23 Ağustos 2026 14:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: West Brom kazanır (%36) · oran 2.90. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.39). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: West Brom 1.39 – 1.35 Burnley
En olası skorlar
1-1 13%2-1 8%1-0 8%1-2 8%0-1 8%
Neden?
- Form: West Brom son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Burnley 0.6 — West Brom formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: West Brom maç başına 1.18 gol beklentisi (xG) üretiyor, Burnley 0.98. Savunmada West Brom 2.00, Burnley 2.13 xG yiyor.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz ev sahibi (%36), sitelerinki deplasman (%38).
- Gol beklentisi: West Brom 1.4 – Burnley 1.4; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %58.
West Brom – Burnley geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: West Brom 1 galibiyet, 5 beraberlik, Burnley 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Championship | West Brom – Burnley | 3-1 | West Brom kazandı |
| 2025-03-11 | Championship | Burnley – West Brom | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-11-07 | Championship | West Brom – Burnley | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-01-20 | Championship | Burnley – West Brom | 2-1 | Burnley kazandı |
| 2022-09-02 | Championship | West Brom – Burnley | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-02-20 | Premier League | Burnley – West Brom | 0-0 | Beraberlik |
| 2020-10-19 | Premier League | West Brom – Burnley | 0-0 | Beraberlik |
| 2018-03-31 | Premier League | West Brom – Burnley | 1-2 | Burnley kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.90 | 3.35 | 2.62 | 2.14 | 1.83 |
| Bet365 | 2.70 | 3.30 | 2.45 | 2.10 | 1.73 |
| Bet&Win | 2.80 | 3.30 | 2.50 | — | — |
| BetVictor | 2.75 | 3.30 | 2.55 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.40 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.70 | 3.30 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.70 | 3.30 | 2.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
West Brom – Burnley maçını kim kazanır?
Modelimize göre west brom kazanır ihtimali %36; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi West Brom 1.39 – 1.35 Burnley.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %26.
West Brom – Burnley maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada West Brom 1, Burnley 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- West Brom maç tahminleri ve form
- Burnley maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
