Valencia – Celta Maç Tahmini
La Liga · 22 Ağustos 2026 20:30 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Valencia kazanır (%36) · oran 2.46. En olası seçim 3.5 Alt %80 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Valencia 1.22 – 1.12 Celta
En olası skorlar
1-1 14%1-0 11%0-0 10%0-1 10%2-1 8%
Neden?
- Form: Valencia son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Celta 2.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Valencia maç başına 1.54 gol beklentisi (xG) üretiyor, Celta 1.33. Savunmada Valencia 1.40, Celta 1.64 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Valencia 1.2 – Celta 1.1; 2.5 üstü ihtimali %41, karşılıklı gol %50.
Valencia – Celta geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Valencia 2 galibiyet, 3 beraberlik, Celta 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | La Liga | Valencia – Celta | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-04-05 | La Liga | Valencia – Celta | 2-3 | Celta kazandı |
| 2026-01-03 | La Liga | Celta – Valencia | 4-1 | Celta kazandı |
| 2025-02-02 | La Liga | Valencia – Celta | 2-1 | Valencia kazandı |
| 2024-08-23 | La Liga | Celta – Valencia | 3-1 | Celta kazandı |
| 2024-05-26 | La Liga | Celta – Valencia | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-11-25 | La Liga | Valencia – Celta | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-05-14 | La Liga | Celta – Valencia | 1-2 | Valencia kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.46 | 3.35 | 3.35 | 2.34 | 1.71 |
| Bet365 | 2.35 | 3.20 | 3.20 | 2.20 | 1.67 |
| Bet&Win | 2.35 | 3.20 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.38 | 3.20 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.30 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.25 | 3.30 | 3.20 | — | — |
| SkyBet | 2.25 | 3.25 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Valencia – Celta maçını kim kazanır?
Modelimize göre valencia kazanır ihtimali %36; beraberlik %33.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Valencia 1.22 – 1.12 Celta.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %41, alt %59. 1.5 üst %68, 3.5 üst %20.
Valencia – Celta maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Valencia 2, Celta 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer La Liga maçları
- Ath Bilbao – Sevilla 3.5 gol altı %77
- Valencia – Celta 3.5 gol altı %80
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- West Ham – Charlton 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Valencia maç tahminleri ve form
- Celta maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
