Estoril – Rio Ave Maç Tahmini
Primeira Liga · 22 Ağustos 2026 20:00 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Estoril kazanır (%49) · oran 2.00. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Estoril 1.66 – 1.1 Rio Ave
En olası skorlar
1-1 12%1-0 10%2-1 10%2-0 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Estoril son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Rio Ave 0.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%50); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Estoril 1.7 – Rio Ave 1.1; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %56.
Estoril – Rio Ave geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Estoril 3 galibiyet, 2 beraberlik, Rio Ave 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Primeira Liga | Estoril – Rio Ave | 0-2 | Rio Ave kazandı |
| 2026-03-22 | Primeira Liga | Estoril – Rio Ave | 1-2 | Rio Ave kazandı |
| 2025-11-01 | Primeira Liga | Rio Ave – Estoril | 0-4 | Estoril kazandı |
| 2025-02-22 | Primeira Liga | Estoril – Rio Ave | 2-1 | Estoril kazandı |
| 2024-09-21 | Primeira Liga | Rio Ave – Estoril | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-01-31 | Primeira Liga | Rio Ave – Estoril | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-08-20 | Primeira Liga | Estoril – Rio Ave | 2-0 | Estoril kazandı |
| 2023-02-13 | Primeira Liga | Rio Ave – Estoril | 2-0 | Rio Ave kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.00 | 3.75 | 4.20 | 1.87 | 2.06 |
| Bet365 | 1.86 | 3.50 | 4.00 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.95 | 3.50 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 1.87 | 3.50 | 3.60 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 3.60 | 3.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.91 | 3.75 | 3.75 | — | — |
| SkyBet | 1.91 | 3.60 | 3.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Estoril – Rio Ave maçını kim kazanır?
Modelimize göre estoril kazanır ihtimali %49; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Estoril 1.66 – 1.1 Rio Ave.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %76, 3.5 üst %30.
Estoril – Rio Ave maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Estoril 3, Rio Ave 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Maritimo – Academico Viseu 3.5 gol altı %78
- Estoril – Rio Ave 1.5 gol üstü %76
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
- West Ham – Charlton 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Estoril maç tahminleri ve form
- Rio Ave maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
