St Etienne – Grenoble Maç Tahmini
Ligue 2 · 22 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 4-0. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%77) · oran 1.45. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Etienne 2.39 – 0.6 Grenoble
En olası skorlar
2-0 14%1-0 12%3-0 11%2-1 9%1-1 8%
Neden?
- Form: St Etienne son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Grenoble 1.6 — form dengeli.
- St Etienne güç puanında hafif önde (89 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%77 vs %69).
- Gol beklentisi: St Etienne 2.4 – Grenoble 0.6; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %47.
St Etienne – Grenoble geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: St Etienne 3 galibiyet, 3 beraberlik, Grenoble 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.14 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %29.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Ligue 2 | St Etienne – Grenoble | 4-0 | St Etienne kazandı |
| 2026-03-14 | Ligue 2 | Grenoble – St Etienne | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-08-30 | Ligue 2 | St Etienne – Grenoble | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-04-23 | Ligue 2 | Grenoble – St Etienne | 0-2 | St Etienne kazandı |
| 2023-08-05 | Ligue 2 | St Etienne – Grenoble | 0-1 | Grenoble kazandı |
| 2023-04-17 | Ligue 2 | Grenoble – St Etienne | 0-2 | St Etienne kazandı |
| 2022-10-01 | Ligue 2 | St Etienne – Grenoble | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.35 | 4.50 | 6.80 | 1.68 | 1.93 |
| Bet365 | 1.40 | 4.10 | 6.50 | 1.73 | 2.08 |
| Bet&Win | 1.42 | 4.60 | 6.75 | — | — |
| BetVictor | 1.40 | 4.40 | 7.00 | — | — |
| Betfred | 1.36 | 4.50 | 7.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.33 | 4.50 | 7.00 | — | — |
| SkyBet | 1.36 | 4.33 | 6.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Etienne – Grenoble maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %77; beraberlik %16.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %53. Gol beklentisi St Etienne 2.39 – 0.6 Grenoble.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %80, 3.5 üst %34.
St Etienne – Grenoble maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada St Etienne 3, Grenoble 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Grenoble maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
