BankoZeka

Charleroi – Mechelen Maç Tahmini

Pro League · 22 Ağustos 2026 19:15 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%59) · oran 1.78. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Charleroi59% 1.78
Beraberlik24% 3.85
Mechelen17% 5.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var55% ~1.85
Karşılıklı gol yok45% ~2.18

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü76% ~1.28
2.5 gol üstü55% 1.80
3.5 gol üstü30% ~3.18

Gol beklentisi: Charleroi 1.94 – 0.95 Mechelen

En olası skorlar

1-1 11%2-0 10%1-0 10%2-1 10%3-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Charleroi – Mechelen geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Charleroi 3 galibiyet, 1 beraberlik, Mechelen 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-22Pro LeagueCharleroi – Mechelen2-0Charleroi kazandı
2025-12-07Pro LeagueMechelen – Charleroi1-0Mechelen kazandı
2025-09-28Pro LeagueCharleroi – Mechelen0-2Mechelen kazandı
2025-05-18Pro LeagueMechelen – Charleroi1-1Beraberlik
2025-04-19Pro LeagueCharleroi – Mechelen3-0Charleroi kazandı
2025-03-08Pro LeagueCharleroi – Mechelen0-1Mechelen kazandı
2024-08-31Pro LeagueMechelen – Charleroi5-2Mechelen kazandı
2023-12-27Pro LeagueCharleroi – Mechelen3-1Charleroi kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.753.855.001.681.92
Bet3651.753.604.201.802.00
Bet&Win1.783.754.33——
BetVictor1.703.704.33——
Betfred1.733.754.00——
Paddy Power1.703.604.00——
SkyBet1.703.503.90——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Charleroi

11.01 ERAAL La Louviere5-2 G
10.24 DAntwerp3-0 M
10.11 DStandard0-1 G
09.19 ECercle Brugge3-2 G
09.13 DWaregem0-1 G

Mechelen

10.31 EGenk1-0 G
10.11 ESt Truiden4-3 G
09.19 DLommel SK0-0 B
09.11 EAnderlecht0-1 M
09.05 EWesterlo0-4 M

Sık sorulanlar

Charleroi – Mechelen maçını kim kazanır?

Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %59; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Charleroi 1.94 – 0.95 Mechelen.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %76, 3.5 üst %30.

Charleroi – Mechelen maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Charleroi 3, Mechelen 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

22 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: