Sochaux – Guingamp Maç Tahmini
Ligue 2 · 21 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Guingamp kazanır (%35) · oran 2.62. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sochaux 1.32 – 1.36 Guingamp
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-0 8%1-2 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Sochaux son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Guingamp 0.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Sochaux 1.3 – Guingamp 1.4; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %56.
Sochaux – Guingamp geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Sochaux 4 galibiyet, 3 beraberlik, Guingamp 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-21 | Ligue 2 | Sochaux – Guingamp | 1-0 | Sochaux kazandı |
| 2023-05-13 | Ligue 2 | Sochaux – Guingamp | 0-1 | Guingamp kazandı |
| 2022-08-30 | Ligue 2 | Guingamp – Sochaux | 1-2 | Sochaux kazandı |
| 2022-03-05 | Ligue 2 | Sochaux – Guingamp | 1-0 | Sochaux kazandı |
| 2021-09-21 | Ligue 2 | Guingamp – Sochaux | 1-2 | Sochaux kazandı |
| 2021-02-27 | Ligue 2 | Sochaux – Guingamp | 0-0 | Beraberlik |
| 2020-10-31 | Ligue 2 | Guingamp – Sochaux | 0-0 | Beraberlik |
| 2020-02-21 | Ligue 2 | Guingamp – Sochaux | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.98 | 3.30 | 2.62 | 2.06 | 1.87 |
| Bet365 | 2.60 | 3.20 | 2.45 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 2.80 | 3.30 | 2.40 | — | — |
| BetVictor | 2.75 | 3.30 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.25 | 2.38 | — | — |
| Paddy Power | 2.80 | 3.30 | 2.30 | — | — |
| SkyBet | 2.70 | 3.10 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sochaux – Guingamp maçını kim kazanır?
Modelimize göre guingamp kazanır ihtimali %35; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Sochaux 1.32 – 1.36 Guingamp.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Sochaux – Guingamp maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Sochaux 4, Guingamp 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
21 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Red Star 3.5 gol altı %80
- Clermont – Dijon 3.5 gol altı %74
- Dunkerque – Montpellier 1.5 gol üstü %79
- Pau FC – Nancy 3.5 gol altı %75
- Sochaux – Guingamp 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- Marseille – Strasbourg 1.5 gol üstü %85
- Arsenal – Coventry 1.5 gol üstü %84
- Cordoba – Girona 1.5 gol üstü %80
- Erzurumspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %78
- Betis – Sociedad 1.5 gol üstü %77
- Standard – RAAL La Louviere 3.5 gol altı %75
- Vicenza – Catanzaro 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Sochaux maç tahminleri ve form
- Guingamp maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 21 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
