Marseille – Strasbourg Maç Tahmini
Ligue 1 · 21 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 4-0. Tahminimiz: Marseille kazanır (%55) · oran 1.78. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Marseille 2.04 – 1.21 Strasbourg
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 8%1-0 7%3-1 7%
Neden?
- Form: Marseille son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Strasbourg 2.0 — Strasbourg formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Marseille maç başına 2.13 gol beklentisi (xG) üretiyor, Strasbourg 1.67. Savunmada Marseille 1.64, Strasbourg 1.59 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%56); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Marseille 2.0 – Strasbourg 1.2; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %61.
Marseille – Strasbourg geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Marseille 2 galibiyet, 5 beraberlik, Strasbourg 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-21 | Ligue 1 | Marseille – Strasbourg | 4-0 | Marseille kazandı |
| 2026-02-14 | Ligue 1 | Marseille – Strasbourg | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-09-26 | Ligue 1 | Strasbourg – Marseille | 1-2 | Marseille kazandı |
| 2025-01-19 | Ligue 1 | Marseille – Strasbourg | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-29 | Ligue 1 | Strasbourg – Marseille | 1-0 | Strasbourg kazandı |
| 2024-01-12 | Ligue 1 | Marseille – Strasbourg | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-11-25 | Ligue 1 | Strasbourg – Marseille | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-03-12 | Ligue 1 | Marseille – Strasbourg | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.78 | 4.30 | 4.70 | 1.59 | 2.66 |
| Bet365 | 1.73 | 4.10 | 4.33 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 1.73 | 4.10 | 4.33 | — | — |
| BetVictor | 1.70 | 4.10 | 4.33 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 4.00 | 4.33 | — | — |
| Paddy Power | 1.70 | 4.00 | 4.33 | — | — |
| SkyBet | 1.70 | 4.20 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Marseille – Strasbourg maçını kim kazanır?
Modelimize göre marseille kazanır ihtimali %55; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Marseille 2.04 – 1.21 Strasbourg.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %85, 3.5 üst %42.
Marseille – Strasbourg maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Marseille 2, Strasbourg 1 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
21 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Arsenal – Coventry 1.5 gol üstü %84
- Boulogne – Red Star 3.5 gol altı %80
- Cordoba – Girona 1.5 gol üstü %80
- Dunkerque – Montpellier 1.5 gol üstü %79
- Erzurumspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %78
- Betis – Sociedad 1.5 gol üstü %77
- Standard – RAAL La Louviere 3.5 gol altı %75
- Vicenza – Catanzaro 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Marseille maç tahminleri ve form
- Strasbourg maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 21 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
