Dunkerque – Montpellier Maç Tahmini
Ligue 2 · 21 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Dunkerque kazanır (%41) · oran 2.50. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dunkerque 1.6 – 1.33 Montpellier
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 8%1-2 8%2-0 7%
Neden?
- Form: Dunkerque son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Montpellier 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Dunkerque 1.6 – Montpellier 1.3; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %59.
Dunkerque – Montpellier geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Dunkerque 1 galibiyet, 0 beraberlik, Montpellier 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-21 | Ligue 2 | Dunkerque – Montpellier | 0-1 | Montpellier kazandı |
| 2026-01-05 | Ligue 2 | Montpellier – Dunkerque | 1-3 | Dunkerque kazandı |
| 2025-10-18 | Ligue 2 | Dunkerque – Montpellier | 0-1 | Montpellier kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.44 | 3.60 | 3.05 | 1.85 | 2.12 |
| Bet365 | 2.25 | 3.25 | 2.80 | 1.73 | 2.08 |
| Bet&Win | 2.35 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.30 | 2.63 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.50 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.25 | 3.50 | 2.75 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.40 | 2.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dunkerque – Montpellier maçını kim kazanır?
Modelimize göre dunkerque kazanır ihtimali %41; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Dunkerque 1.6 – 1.33 Montpellier.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %79, 3.5 üst %33.
Dunkerque – Montpellier maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Dunkerque 1, Montpellier 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
21 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Red Star 3.5 gol altı %80
- Clermont – Dijon 3.5 gol altı %74
- Dunkerque – Montpellier 1.5 gol üstü %79
- Pau FC – Nancy 3.5 gol altı %75
- Sochaux – Guingamp 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- Marseille – Strasbourg 1.5 gol üstü %85
- Arsenal – Coventry 1.5 gol üstü %84
- Cordoba – Girona 1.5 gol üstü %80
- Erzurumspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %78
- Betis – Sociedad 1.5 gol üstü %77
- Standard – RAAL La Louviere 3.5 gol altı %75
- Vicenza – Catanzaro 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Dunkerque maç tahminleri ve form
- Montpellier maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 21 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
