Standard – RAAL La Louviere Maç Tahmini
Pro League · 21 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Standard kazanır (%50) · oran 2.02. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Standard 1.59 – 0.96 RAAL La Louviere
En olası skorlar
1-1 13%1-0 12%2-0 10%2-1 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Standard son 5 maçta ortalama 1.2 puan, RAAL La Louviere 0.6 — Standard formda önde.
- Standard güç puanında hafif önde (64 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%49); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Standard 1.6 – RAAL La Louviere 1.0; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %52.
Standard – RAAL La Louviere geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Standard 2 galibiyet, 1 beraberlik, RAAL La Louviere 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-21 | Pro League | Standard – RAAL La Louviere | 2-0 | Standard kazandı |
| 2026-02-27 | Pro League | Standard – RAAL La Louviere | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-07-26 | Pro League | RAAL La Louviere – Standard | 0-2 | Standard kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.02 | 3.45 | 4.20 | 2.12 | 1.86 |
| Bet365 | 1.95 | 3.40 | 3.60 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 1.98 | 3.40 | 3.80 | — | — |
| BetVictor | 1.93 | 3.40 | 3.90 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 3.30 | 3.75 | — | — |
| Paddy Power | 1.85 | 3.30 | 3.80 | — | — |
| SkyBet | 1.83 | 3.25 | 3.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Standard – RAAL La Louviere maçını kim kazanır?
Modelimize göre standard kazanır ihtimali %50; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Standard 1.59 – 0.96 RAAL La Louviere.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %72, 3.5 üst %25.
Standard – RAAL La Louviere maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Standard 2, RAAL La Louviere 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
21 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Marseille – Strasbourg 1.5 gol üstü %85
- Arsenal – Coventry 1.5 gol üstü %84
- Boulogne – Red Star 3.5 gol altı %80
- Cordoba – Girona 1.5 gol üstü %80
- Dunkerque – Montpellier 1.5 gol üstü %79
- Erzurumspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %78
- Betis – Sociedad 1.5 gol üstü %77
- Vicenza – Catanzaro 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Standard maç tahminleri ve form
- RAAL La Louviere maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 21 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
