Heidenheim – Osnabruck Maç Tahmini
2. Bundesliga · 8 Ağustos 2026 14:00 · Sonuç 4-3. Tahminimiz: Heidenheim kazanır (%54) · oran 1.67. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Heidenheim 1.92 – 1.09 Osnabruck
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 9%1-0 9%3-1 6%
Neden?
- Form: Heidenheim son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Osnabruck 0.8 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Heidenheim güç puanında 111 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%60); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Heidenheim 1.9 – Osnabruck 1.1; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %57.
Heidenheim – Osnabruck geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Heidenheim 4 galibiyet, 1 beraberlik, Osnabruck 0 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %80.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Osnabruck | 4-3 | Heidenheim kazandı |
| 2021-02-20 | 2. Bundesliga | Osnabruck – Heidenheim | 1-2 | Heidenheim kazandı |
| 2020-10-25 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Osnabruck | 1-1 | Beraberlik |
| 2019-12-22 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Osnabruck | 3-1 | Heidenheim kazandı |
| 2019-07-27 | 2. Bundesliga | Osnabruck – Heidenheim | 1-3 | Heidenheim kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.67 | 4.20 | 5.50 | 1.71 | 2.26 |
| Bet365 | 1.62 | 3.90 | 5.00 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 1.63 | 4.20 | 4.80 | — | — |
| BetVictor | 1.60 | 3.90 | 4.80 | — | — |
| Betfred | 1.57 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.53 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.53 | 3.90 | 4.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Heidenheim – Osnabruck maçını kim kazanır?
Modelimize göre heidenheim kazanır ihtimali %54; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Heidenheim 1.92 – 1.09 Osnabruck.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Heidenheim – Osnabruck maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Heidenheim 4, Osnabruck 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
- Heidenheim – Osnabruck 1.5 gol üstü %81
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Magdeburg – Braunschweig 1.5 gol üstü %81
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Westerlo – St. Gilloise 1.5 gol üstü %81
- Maritimo – Casa Pia 3.5 gol altı %80
- Estrela – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Heidenheim maç tahminleri ve form
- Osnabruck maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
