Westerlo – St. Gilloise Maç Tahmini
Pro League · 8 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 1-5. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%66) · oran 1.82. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Westerlo 0.87 – 2.17 St. Gilloise
En olası skorlar
0-2 11%0-1 10%1-2 10%1-1 9%0-3 8%
Neden?
- Form: Westerlo son 5 maçta ortalama 0.8 puan, St. Gilloise 1.4 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: St. Gilloise güç puanında 153 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%66 vs %55).
- Gol beklentisi: Westerlo 0.9 – St. Gilloise 2.2; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %53.
Westerlo – St. Gilloise geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Westerlo 2 galibiyet, 2 beraberlik, St. Gilloise 4 galibiyet. Maç başına ortalama 4.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Pro League | Westerlo – St. Gilloise | 1-5 | St. Gilloise kazandı |
| 2026-03-01 | Pro League | Westerlo – St. Gilloise | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-09-27 | Pro League | St. Gilloise – Westerlo | 2-0 | St. Gilloise kazandı |
| 2024-12-15 | Pro League | St. Gilloise – Westerlo | 3-1 | St. Gilloise kazandı |
| 2024-08-10 | Pro League | Westerlo – St. Gilloise | 4-3 | Westerlo kazandı |
| 2024-02-10 | Pro League | St. Gilloise – Westerlo | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-10-29 | Pro League | Westerlo – St. Gilloise | 1-3 | St. Gilloise kazandı |
| 2023-02-25 | Pro League | Westerlo – St. Gilloise | 4-2 | Westerlo kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.50 | 3.65 | 1.82 | 1.82 | 2.02 |
| Bet365 | 3.90 | 3.75 | 1.70 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 4.50 | 3.75 | 1.75 | — | — |
| BetVictor | 4.20 | 3.60 | 1.75 | — | — |
| Betfred | 4.20 | 3.60 | 1.73 | — | — |
| Paddy Power | 4.20 | 3.60 | 1.70 | — | — |
| SkyBet | 4.00 | 3.50 | 1.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Westerlo – St. Gilloise maçını kim kazanır?
Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %66; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Westerlo 0.87 – 2.17 St. Gilloise.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %34.
Westerlo – St. Gilloise maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Westerlo 2, St. Gilloise 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- Standard – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %75
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Westerlo – St. Gilloise 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
- Magdeburg – Braunschweig 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Westerlo maç tahminleri ve form
- St. Gilloise maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
